راهنمای اضافه کردن وچرر به مستر کارت / ویزا کارت

راهنمای اضافه کردن وچرر به مستر کارت / ویزا کارت

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت ، شرکت الماس جهت افزایش امنیت کارت های مستر کارت خود ویژگی جدیدی را به این کارت ها در پنل بانکی اضافه کرده است به این صورت که از این پس شارژ مستر کارت قابل شارژ به صورت ووچرهای 500 دلاری صادر می شود.

 

اما این کار چه اهمیتی برای دارندگان کارت دارد ؟

( راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت )

1-  با این کار دارندگان کارت نگران موجودی زیاد روی کارت خود نیستند و در صورت سرقت ، گم کردن کارت نگران سو استفاده احتمالی نخواهند بود.

2- زمانی که نیازمند دلار بیشتری ( بیشتر از 500 دلار ) روی کارت هستید همان لحظه روی کارت به صورت  دستی لود کرده و بلافاصله آن را خرج می نمایید.

3-در صورتی که زمان انقضای کارت شما فرا رسیده باشد به راحتی کارت جدید درخواست داده و ووچرهای باقیمانده را روی کارت جدیدتان لود می کنید.

راهنمای تصویری نحوه لود کردن ووچر بر روی مسترکارت

ابتدا هنگام شارژ باید این نکته را در نظر داشته باشید که میزان دلاری که در زمان شارژ درخواست می دهید اگر با موجودی که داخل پنل دارید مجموعا بیشتر از 500 دلار نشود شارژ به صورت اتوماتیک روی کارت شما لود می شود به عنوان مثال اگر شما موجودی 112 دلاری داری و در حال حاضر قصد شارژ 300 دلار دیگر در کارت دارید و مجموع این دو کمتر از 500 دلار است شارژ به صورت خودکار روی بالانس حساب شما خواهد نشست.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که موجودی کارت 1400 دلار می باشد و شما قصد شارژ 700 دلار را دارید در این صورت بعد از شارژ برای شما یک ووچر 500 دلاری و یک ووچر 200 دلاری در قسمت پندینگ پنل اضافه خواهد شد.

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت | مستر کارت الماس

 

هر زمانی قصد اضافه کردن این ووچر ها را داخل بالانس کارت خود را داشته باشید کافی است مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی Load Now  ووچرها را روی موجودی کارت خود اضافه کنید.

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت - الماس پیمنت

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت - almaspayment

 

توجه داشته باشید با هر بار کلیک بر روی گزینه Load Now  یکی از ووچرهای داخل پندینگ بر روی بالانس حساب شما اضافه شده و شما در صورتی که قصد دارید تمام ووچرهای خود را لود کنید باید به تعداد ووچرهای داخل پندیگ این کار را تکرار نمایید.

راهنمای تصویری فعال سازی ووچرها بر روی موبایل

در صورتی که شما جهت لود کردن ووچر خود از اپلیکیشن بانک استفاده می نمایید می توانید مانند تصاویر زیر مراحل بالا را به راحتی طی نمایید.

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت - almaspayment.com

 

سپس جهت لود کردن به صورت زیر اقدام می کنیم

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت -almas

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت -almaspayment.ir

 

جهت شارژ مستر کارت خود می توانید از صفحه شارژ آنی مستر کارت استفاده نمایید.

 

راهنمای اضافه کردن ووچرر به مستر کارت / ویزا کارت

 

 

 

 

About The Author

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *