راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT

آزمون تافل یکی از مهم ترین آزمون ها برای نشان دادن مهارت بر زبان انگلیسی در دنیا است که توسط موسسه ETS برگزار می شود هزینه آزمون تافل 255 دلار آمریکاست و به دو صورت کاغذی و اینترنتی برگزار می شود برای آگاهی از ریز نکات آزمون تافل می توانید از صفحه ثبت نام آزمون تافل استفاده نمایید اما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل یکی از موارد ابتدایی برای شروع ثبت نام در آزمون تافل که افتتاح اکانت و تکمیل اطلاعات فردی است را به ص که در این مقاله قصد داریم با هم مرحله به مرحله ثبت نام تافل را به صورت تصویری طی نماییم. ( راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل )

 

 1- ابتدا باید وارد سایت ETS شده و از سپس از بخش آزمون ها TOEFL را انتخاب نماییم ، شما به راحتی با کلیک روی این لینک وارد قسمت مورد نظر شوید.ورود به بخش کاربری سایت ETS

پس از ورود به لینک بالا از قسمت New Users کشور محل اقامت ( Country of Residence ) خود را روی ایران تنظیم کرده و روی گزینه Create an Account کلیک نمایید.

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT - الماس پیمنت

2- در بالای ان صفحه Create an Account یادداشت شده است و در زیر آن مطابق تصویر یک نوار وجود دارد که به ترتیب مراحل ایجاد پروفایل آزمون تافل را به شما نمایش داده و شما باید تمامی این موارد را به دقت طی نمایید که مراحل به ترتیب زیر است : ( راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل )

مرحله اول :  Personal Information 

مرحله دوم : Additional Information

مرحله سوم : Search Service

مرحله چهارم : Username and Password

مرحله پنجم : Review and Submit

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل ALMASPAYMENT

3- مرحله اول : در قسمت اول مطابق تصاویر باید سه جدول اطلاعات شخصی ( Personal Information ) آدرس( Address ) و تلفن( Phone ) پر شود ، پر کردن قسمت های ستاره دار کاملا اجباری است.سپس در پایین صفحه از شما دو سوال پرسیده که آیا اطلاعیه ها و آپدیت های جدید موسسه ETS برای شما به صورت اس ام اس یا ایمیل ارسال شود یا خیر . این موارد را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید و تیک بزنید.

در سه تصویر زیر توضیح  تمامی فیلدها داده شده است با کلیک بر روی هر کدام از تصاویر اندازه آن ها بزرگ خواهد شد.

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT - الماس پیمنت تافل

 

 

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل - آزمون اینترنتی تافل almaspayment

 

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT - سایت الماس

 

4- مرحله دوم : با کلیک بر روی گزینه next در صفحه قبل وارد صفحه به شکل زیر می شوید که باید به ترتیب کشور محل تولد ( Country of Birth ) ، زبان مادری خود ( Native Language ) و کشور که شهروند آن هستید ( Country of Citizenship ) را انتخاب نمایید و سپس روی گزینه next کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل almaspayment.com

5- مرحله سوم : این صفحه مربوط به سرویس جستجوی تافل است و لیستی از دانشجویان بین المللی درست می کند که بعدا قصد تحصیل در دانشگاه های بین المللی را خواهند داشت.این سرویس هر 7 روز آپدیت شده و داوطلبین جدید را اضافه می کند.

چناچه مایل هستید که در این سرویس عضو باشید کافی است گزینه (Yes, and I understand and agree to the Terms and Conditions above) را انتخاب نمایید و در صورتی که مایل به عضویت در این سرویس نیستید گزینه No, thanks را انتخاب نمایید و سپس روی گزینه next کلیک نمایید.

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل - الماس پیمنت

دقت داشته باشید اگر در این مرحله گزینه yes را کلیک نمایید بعد از زدن بر روی گزینه next وارد صفحه ای مشابه زیر می شوید که باید آن را به دقت پر نمایید.

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل - آزمون کاغذی تافل الماس پیمنت

6- مرحه چهارم : در این صفحه شما باید نام کاربری ( Username )  و گذر واژه ( Password ) خود را جهت ورورد به پنل کاربری خود داخل سایت ETS را انتخاب نمایید.همچنین یک سوال امنیتی انتخاب و به دلخواه پاسخ دهید تا در زمان های لازم از آن استفاده نمایید.

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل الماس almaspayment

7- مرحله پنجم : در این مرحله شما تمامی اطلاعات در مراحل قبل را بعد از چک کردن نهایی تایید خواهید کرد ، دقت داشته باشید با مرور این صفحه به راحتی می توانید از صحیح بودن اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایید ، بعد از اطمینان از این مرحله روی گزینه SUBMIT کلیک نمایید.

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT - پرداخت هزینه تافل الماس

با کلیک بر روی SUBMIT در مرحله قبل یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد حاوی پیام زیر که از شما می خواهد وارد ایمیل خود شوید و روی لینک فعالسازی حساب کاربری خود که به ایمیل شما ارسال شده کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود. ( راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل )

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل - پرداخت تافل الماس پیمنت

روش های پرداخت هزینه ثبت نام toefl

روش اول ) در صورتی که نیاز به پرداخت هزینه تافل خود دارید به راحتی با پر کردم فرم داخل صفحه ثبت نام تافل با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن پرداخت خود را به تیم الماس بسپارید تا کارشناسان ما این پرداخت را به جای شما انجام دهند.

روش دوم ) همچنین داوطلبین آزمون toefl می توانند شخضا و به صورت مستقیم پرداخت ثبت نام تافل خود با خرید مستر کارت انجام دهند.برای این کار می توانند از مستر کارت مجازی و مستر کارت گیفیت استفاده نمایند.

 

 


 

ثبت نام آزمون تافل TOEFL IBT

 

 

تغییر زمان و مکان آزمون تافل TOEFL IBT

 

 

خرید مستر کارت

همچنین شما می توانید با خرید مستر کارت  از سایت الماس پیمنت به راحتی و شخصا نسبت به پرداخت تافل اقدام نمایید.

خرید مستر کارت فیزیکی

 

 

مستر کارت مجازی

صدور آنی مستر کارت مجازی | تحویل فوری

مستر کارت تراول الماس

 

مستر کارت گیفت

خرید آنی مستر کارت فیزیکی | صدور فوری

راهنمای خرید مستر کارت تراول - mastercard GIFT

 

 

راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل

#راهنمای_تصویری_باز _کردن_اکانت _آزمون_تافل

راهنمای ایجاد پروفایل تافل