تغییر زمان و مکان آزمون تافل TOEFL iBT

تغییر زمان و مکان آزمون تافل TOEFL iBT

یکی از مهم ترین آزمون های بین المللی برای تعیین مهارت فرد در زبان انگلیسی آزمون تافل می باشد اهمیت این آزمون تا حدی است که بسیاری از دانشگاه های طراز اول دنیا جهت پذیرش دانشجویان یکی از شرایط خود را دریافت نمره بالا در این آزمون قرار داده اند. در ایران بسیاری فارغ التحصیلان جهت دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه های مطرح دنیا در این آزمون شرکت می کنند.در این مقاله قصد داریم نحوه تغییر زمان و مکان آزمون تافل (reschedule) را مورد بررسی قرار داده و شرایط آن را با هم بررسی کنیم.

هزینه reschedule TOEFL

جهت پرداخت هزینه تغییر زمان و مکان تافل خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

  • قیمت: 282,000 تومان

 

تغییر زمان و مکان آزمون تافل TOEFL iBT

 

تغییر زمان یا مرکز آزمون تافل (IBT (reschedule:

ممکن است پس از ثبت نام آزمون IBT نیاز به تغییر زمان یا مرکز آزمون داسته باشید.این امکان تغییر تا 4 روز پیش از آزمون وجود دارد اما تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز دیگری باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن برقرار باشد.در غیر اینصورت و بعد از 4 روز حتی امکان لغو آزمون و بازگشت پول (Refund) نیز وجود نخواهد داشت.

هزینه تغییر زمان یا مرکز آزمون برابر 60 دلار است ، ابتدا باید این هزینه پرداخت شود و سپس سایت آزمون تافل اجازه تغییر زمان و مکان آزمون را به شما خواهد داد داوطلبان ایرانی این آزمون می توانند این هزینه آزمون تافل را بوسیله سایت الماس به راحتی و در کمترین زمان پرداخت نمایند.

مستحضر باشید هیچ محدودیتی در تعداد دفعات تغییر زمان و مکان وجود ندارد اما تاریخ انتخابی جدید باید حداقل 12 روز با تاریخ قبلی فاصله داشته باشد.

شما می توانید به یکی از روش های زیر تغییر زمان و مکان آزمون تافل و یا انصراف از این آزمون را انجام دهید.

روش اول با استفاده از تلفن : شما می توانید با توجه به شماره های قرار گرفته شده در سایت تافل تلفنی نسبت به انصراف و یا تغییر زمان و مکان آزمون تافل اقدام نمایید.

روش آنلاین : شما به راحتی می توانید با وارد شدن به اکانت TOEFL IBT خود و انتخاب یکی از گزینه های انصراف (cancel) و یا تغییر (Modify) موارد مورد نظر خود را انجام دهید.

نکته مهم این است طبق اعلام سایت TOEFL IBT شما به هیچ عنوان نمی توانید با ایمیل انصراف یا تغییرات مدنظرتان را اعلام نمایید همچنین در مرکز آزمون هم امکان چنین درخواست هایی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

همچنین داوطلبینی که در مورد گزارش نمره تافل خود به دانشگاه های مختلف و نحوه این کار سوال دارند می توانند صفحه ریپورت نمره آزمون تافل TOEFL IBT به دقت مطالعه نمایند. این امکان برای کاربران سایت الماس فراهم آمده تا با پر کردن فرم واقع در همین صفحه هزینه گزارش نمره خود را به راحتی و در کمترین زمان واریز نمایند.

در صورتی که هنوز در ثبت نام آزمون تافل خود را انجام نداده اید و یا تصمیمی نسبت به تغییر زمان و مکان ثبت نامی خود دارید به راحتی می توانید هزینه آزمون تافل TOEFL خود را از طریق سایت الماس پیمنت در کمترین زمان ممکن پرداخت نمایید.

شما می توانید جهت آشنایی با نحوه باز کردن اکانت در سایت ETS جهت شرکت در آزمون صفحه راهنمای تصویری باز کردن اکانت آزمون تافل TOEFL IBT مطالعه نمایید.

روش های پرداخت هزینه تغییر زمان و مکان toefl

روش اول ) در صورتی که نیاز به پرداخت هزینه  reschedule toefl خود دارید به راحتی با پر کردم فرم زیر می توانید با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن پرداخت خود را تکمیل نمایید.

روش دوم ) همچنین داوطلبین آزمون toefl می توانند شخضا و به صورت مستقیم پرداخت ثبت نام تافل خود با خرید مستر کارت انجام دهند.برای این کار می توانند از مستر کارت مجازی و مستر کارت گیفیت استفاده نمایند.

 

 

 

تغییر زمان و مکان آزمون تافل

#تغییر_زمان_و_مکان_آزمون_تافل


 

ثبت نام آزمون تافل TOEFL IBT

 

 

تغییر زمان و مکان آزمون تافل TOEFL IBT

 

 

 

خرید مستر کارت

همچنین شما می توانید با خرید مستر کارت  از سایت الماس پیمنت به راحتی و شخصا نسبت به پرداخت هزینه آزمون تافل اقدام نمایید.

خرید مستر کارت فیزیکی

 

 

 

مستر کارت مجازی

صدور آنی مستر کارت مجازی | تحویل فوری

مستر کارت تراول الماس

 

مستر کارت گیفت

خرید آنی مستر کارت فیزیکی | صدور فوری

راهنمای خرید مستر کارت تراول - mastercard GIFT

 

تغییر تاریخ آزمون تافل

About The Author

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *