شارژ سریع مستر کارت

شارژ سریع مستر کارت

شارژ آنی مستر کارت

  • جهت شارژ سریع مسترکارت  (شارژ آنی مستر کارت) خود به رقم دلخواه می توانید پس از خرید مستر کارت با پر کردن فرم زیر نسب به شارژ کارت های فیزیکی خود اقدام نمایید. جهت دریافت لینک شارژ مستر کارت های سایر بانک ها از طریق شماره تلگرام 09903710719 درخواست خود را ارسال نمایید.شایان ذکر است تمامی شارژها به صورت آنی انجام می شود.شارژ سریع مستر کارت مربوط به مستر کارت های تراول امارات می باشد.

شارژ مستر کارت فیزیکی

شارژ مستر کارت فیزیکی ، شما می توانید با استفاده از فرم زیر مستر کارت تراول travel ez و مستر کارت تراول پرمیوم خود را به صورت آنی شارژ نمایید.کسانی که کارت های تراول امارت را دارا می باشند با تکمیل فرم زیر و وارد کردن توکن 9 رقمی خود می توانند روزانه تا 5000 دلار کارت خود را شارژ نمایند.( حداکثر زمان شارژ 24 ساعت خواهد بود )

همچنین تغییراتی در سیستم شارژ بانک انجام شده است که به صورت زیر خواهد بود:

در آپدیت جدید بانک ویژگی جدیدی به نام wallet در اپلیکیشن موبایل بانک قرار گرفته است که این امکان را به صاحبان کارت های دلاری می دهد تا کارت های خود را با مضرب یک شارژ نمایند. همچنین امکان انتقال موجودی مستر کارت به ولت دلاری ( یورویی ) ، امکان انتقال وجه بین ولت های دلاری دیگر ، و یا حتی در صورتی که به هر دلیلی کارت مفقود و یا به سرقت رود شما می توانید مبلغ را از کارت به ولت خود انتقال داده و خیالتان بابت امن بودن موجودی راحت باشد. هزینه هر انتقال از ولت به ولت یا از ولت به مستر کارت برای هر ۵۰۰ و برعکس دارای 3 دلار ( یورو ) reload fee می باشد.

شارژ مستر کارت سیف پی ( safe pay)

شما می توانید به راحتی از فرم زیر مسترکارت سیف پی safepay خود را شارژ نمایید.دقت نمایید نوع ارز کارت خود را به درستی انتخاب نمایید،برای شارژ مستر کارت سیف پی دلاری نوع ارز خود را دلار و برای شارژ مستر کارت سیف پی یورویی ارز خود را یورو انتخاب نمایید.

نکته بسیار مهم این است که ایمیل متصل به مستر کارت خود را وارد کنید شارژ روی ایمیل وارد شده در فرم زیر صادر خواهد شد.

شارژ آنی مستر کارت

جهت شارژ آنی مستر کارت فرم زیر را پر نمایید.

شارژ-مستر-کارت

 

شارژ آنی مستر کارت

 

شارژ آنی مستر کارت