مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

خرید مستر کارت مجازی 

خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )  ، این نوع کارت های از نوع prepaid می باشد و صاحبان این کارت ها می توانند به وسیله این کارت ها خرید های آنلاین خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند از ویژگی های متمایز این کارت ها می توان به زمان صدور آن اشاره کرد که در کوتاهترین زمان ممکن یک کارت بین المللی به نام شخص خریدار از سمت بانک بین المللی صادر شده  و صاحبان این کارت ها به راحتی می توانند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه پرداخت های خود را انجام دهند ، مستر کارت مجازی یک نسخه دیجیتال از مستر کارت می باشد و عموما در خرید های آنلاین و تراکنش های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد ، این کارت ها و همچنین ویزا کارت مجازی هر دو به دلیل امنیت بالا یک روش بسیار محبوب  در سطح دنیا بوده و به دلیل امنیت بالا در هنگام تراکنش در بسیاری از تراکنش های آنلاین از این کارت ها استفاده می شود.

 صدور فوری

با پر کردن فرم هر کدام از کارت ها در این صفحه بدون ثبت نام در سایت قادر خواهید بود سفارش خود را به صورت فوری ثبت نمایید.

 

معتبرترین  ویزا کارت مجازی

افر ویژه خرید مستر کارت مجازی

 

پرفروش ترین کارت

  بیلینگ آدرس معتبر

  قابلیت پرداخت با تمام ارزهای دنیا

ارز اصلی کارت دلار

مدت اعتبار حداکثر 3 سال

 

 

 

 

مستر کارت / ویزا کارت آمریکایی

ویزا کارت مجازی

 

ارزانترین کارت

  بیلینگ آدرس معتبر آمریکا

  قابلیت پرداخت تنها به دلار

امکان خرید فقط در سایت های آمریکایی

ارز اصلی کارت دلار

 

 

 

 

مستر کارت مجازی یورویی

مستر کارت یورویی

 

مناسب خریدهای یورویی

  بیلینگ آدرس معتبر اروپا / آمریکا

  قابلیت پرداخت به تمام ارزهای دنیا

ارز اصلی کارت یورو

مدت اعتبار حداکثر 1 سال

 

 

 

مستر کارت مجازی پوندی

mastercard travel

 

مناسب خریدهای پوندی

  بیلینگ آدرس معتبر انگلیس

  قابلیت پرداخت به تمام ارزهای دنیا

ارز اصلی کارت پوند

مدت اعتبار حداکثر 1 سال

 

 

 

ویزا کارت مجازی آمریکا یا ویزا کارت گلوبال

خرید ویزا کارت مجازی

در فرم صدور مستر کارت مجازی شما با گزینه های مختلفی روبرو هستید در اینجا کمی این موارد را توضیح می دهیم ، در ابتدا دو گزینه آمریکا و گلوبال وجود دارد که هر کدام بیانگر سایت های است که این مستر کارت ها قابلیت پرداخت در آنها را دارند زمانی که گزینه گلوبال را انتخاب می کنید شما قادر خواهید بود که در سایت های مختلف دنیا با ارز دلار یا ارزی به غیر از دلار مانند یورو ، پوند و … به شرط پذیرش این کارت ها از سمت سایت مبدا به  راحتی پرداخت خود را تکمیل نمایید ، زمانی که گزینه آمریکا را انتخاب می کنید باید دقت نمایید که شما فقط در سایت های آمریکایی و فقط با ارز دلار قادر به پرداخت صورت حساب محصول یا خدمات خود خواهید بود.

( حتما سایر نکات موجود در این صفحه را تا انتها جهت خرید بهتر مطالعه نمایید )

شما می توانید ارز مورد نظر خود را در برخی از کارت ها انتخاب کنید به این صورت که مبنای برخی کارت ها فقط دلاری و برخی به یورو و پوند هم قابلیت صدور خواهند داشت ، مبلغ صدور مسترکارت مجازی یا ویزا کارت مجازی محموع هزینه خدمات ارائه شده به شما یعنی هزینه صدور + هزینه شارژ مستر کارت شما خواهد بود و قیمتی که به شما نمایش داده می شود قیمت کل این خدمات می باشد.

کاربران بعد از پر کردن فرم مستر کارت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ ثبت سفارش کلیک کرده و بلافاصله به یکی از درگاه های زرینپال یا درگاه امن نکست پی متصل خواهند شد لطفا بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش تا زمان اتصال به درگاه کمی صبور باشید.

دقت داشته باشید زمان صدور تقریبی این کارت ها معمولا کمتر از 1 ساعت می باشد اما ممکن است این زمان به دلیل موارد درخواستی از سمت بانک بین یک تا پنج روز کاری متغیر باشد و بستگی به موجودی کارت سمت شرکت و تامین کننده در زمان ثبت سفارش شما خواهد داشت.در نظر داشته باشید ویزا کارت ها و مستر کارت های مجازی گلوبال در ارقام 400 دلار به بالا امکان صدور 2 تا 3 ساله را دارند و زمان صدور کارت های با اعتبار 3 سال بین 1 تا 10 روز کاری است بدیهی است در ارقام پایین زمان صدور مانند سایر کارت ها می باشد و زمان انقضا کارتها بنا به نوع کارت متفاوت بوده و در کارت های دلاری 1 تا 6 ماه و در کارت های یورویی و پوندی 1 سال اعتبار دارند.در صورت نیاز به کارت 2 تا 3 ساله بعد از خرید مبالغ بالای 250 دلار لازم است این مورد را به صورت جداگانه به کارشناسان الماس پیمنت اعلام نمایید.

دقت داشته باشید صدور مستر کارت یا ویزا کارت به موجودی لحظه ای سمت تامین کننده بستگی خواهد داشت و ممکن است در مواردی به جای ویزا کارت ، مستر کارت یا برعکس صادر شود که به دلیل یکی بودن ماهیت این دو کارت هیچ مشکلی در پیمنت شما ایجاد نخواهد شد.

 

 

 

ویژگی مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- این کارت ها دارای موجودی 25 تا 500 دلار آمریکا هستند که بسته به نیاز خریدار صادر خواهد شد.

2- مدت زمان صدور کارت به صورت آنی می باشد و برای صدور داشتن یک آدرس ایمیل و یک کارت متصل به شتاب بانکی کافی می باشد.

3-مدت زمان اعتبار کارت ها از زمان صدور تا پایان ماه میلادی چهارم می باشد.یعنی اعتبار کارت حداقل 3 ماه و حداکثر 4 ماه می باشد.

4-در صورتی که حداقل زمان یک ماه تا پایان زمان انقضا کارت وجود داشته باشد و حداقل 25 دلار داخل کارت باشد امکان نقد کردن موجودی کارت به صورت ریالی وجود دارد.(حتما قبل از خرید کارت از مبلغ نهایی پرداخت خود اطمینان حاصل نمایید- نقد کردن با درصدی کارمزد اتفاق می افتد)

5- صدور مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) دارای پنل بانکی و اینترنت بانک مختص مشتری است ، که این امکان را به صاحبان کارت می دهد که گردش حساب خود و ریز تراکنش های خود را به راحتی چک نمایند.

6-این کارت از نظر امنیت استاندارهای بسیار بالایی داشته این امکان را به مشتری می دهد که در صورت نیاز شخصا به فعال یا غیر فعال کردن کارت اقدام نماید.

7-قابلیت ریفاند کامل پول پرداختی یا بخشی از مبلغ بعد از تسویه با فروشگاه ارائه کننده خدمات به مشتری ( تا یک ماه بعد از انجام خرید امکان ریفاند پول به کارت)

8- این کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )  بر پایه دلار امریکا صادر شده اما امکان خرید با همه ارزهای دنیا را دارا می باشد ( درهم ، یورو ، لیر ، ….. )

9-این کارت ها قابلیت شارژ مجدد ندارند و در زمان صدور به میزان دلار ردخواستی شارژ خواهند شد.

10- در هنگام خرید اینترنتی به دلار با مستر کارت مجازی کارمزد خرید اینترنتی صفر می باشد. مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

11- کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) در اکثر درگاه های متصل به مستر کارت و ویزا کارت قابل استفاده بوده اما در مواردی که (کریدیت ، دبیت ) حتما از شما طلب کنند در برخی سایت ها این کارت ها قابل استفاده نیست.توصیه پرداخت الماس این است که قبل از خرید از این مورد اطمینان پیدا کنید.به دلیل آپدیت متد پیمنت ها حتی در سایت های معرفی شده در این صفحه هم قبل از خرید باید از طریق پشتیبانی سایت مقصد این مورد را چک نمایید که آیا این نوع کارت ها را پذیرش می کنند یا خیر زیرا متد پیمنت سایت ها در طول زمان آپدیت خواهد شد و لازم است قبل از خرید از این مورد اطمینان کسب کنید.

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) | AlmasPayment

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) - ALMASPAYMENT.COM

 

مکان استفاده جهت خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- رزرو هتل خارجی و خرید بلیط هواپیما از سایت های مانند : Booking.com, cheapoair.com

2- پرداخت آزمون های بین المللی مانند جی آر ای GRE ، آیلتس IELTS ، تافل TOEFL و ……

3- واریز اپلیکیشن فی (Application Fee) و پرداخت شهریه دانشگاه ها و ……

4- امکان خرید از فروشگاه های آنلاین مانند ebay ,  Alibaba , Amazon ، Aliexpress , ………

5- پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت های کشورهای مختلف دنیا  ، سرویس فی ( SEVIS Fee ) و MRV Fee و ….

6- خرید لایسنس نرم افزار و بازی های آنلاین 

7- پرداخت و گرفتن سرور از سایت های ارائه دهنده این خدمات از طریق مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

8- امکان وریفای کردن کیف پول های اینترنتی مانند paypal , Payza, Moneybookers و …. در موارد خاص وجود دارد لطفا در صورتی که قصد این مورد را دارید حتما از قبل با همکاران پشتیبانی الماس پیمنت مشورت کنید.

 

سوالات متداول قبل از خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- آیا کارمزدی در هنگام خرید با سایر ارزها از کارت کسر خواهد شد ؟

بله ، باید توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید خرید خود را با ارزی به جز دلار انجام دهید تبدیل ارز با ریت جهانی ( اینجا مشاهده کنید ) و همچنین بانک فی bank fee در حدود 2.5 تا 4 درصد را در نظر داشته باشید

حتما توجه نمایید در صورتی خرید مستر کارت مجازی را برای استفاده در سایت هایی غیر دلاری انجام می دهید حتما به مورد بالا توجه نموده و مبلغ بیشتری کارت خود را شارژ نمایید در غیر این صورت پرداخت الماس هیچ گونه مسئولیتی ار این بابت نخواهد پذیرفت.

کارمزد این کارت ها در تراکنش ناموفق به دلیل نا کافی بودن موجودی مبلغ 50 سنت می باشد.

2- هر شخص می تواند چند کارت فعال داشته باشد ؟

هر شخص به طور هم زمان می تواند 5 کارت فعال از نوع مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) داشته باشد ، کارت فعال به کارتی گفته می شود که دارای موجودی بیشتر از 5 دلار باشد.

3- به وسیله این کارت آیا می توان در تمام درگاه های بانکی متصل به مستر کارت و ویزا کارت خرید انجام داد؟

کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) در اکثر درگاه های متصل به مستر کارت و ویزا کارت قابل استفاده بوده اما در مواردی که (کریدیت ، دبیت ) حتما از شما طلب کنند در برخی سایت ها این کارت ها قابل استفاده نیست.توصیه پرداخت الماس این است که قبل از خرید از این مورد اطمینان پیدا کنید.به دلیل آپدیت متد پیمنت ها حتی در سایت های معرفی شده در این صفحه هم قبل از خرید باید از طریق پشتیبانی سایت مقصد این مورد را چک نمایید که آیا این نوع کارت ها را پذیرش می کنند یا خیر زیرا متد پیمنت سایت ها در طول زمان آپدیت خواهد شد و لازم است قبل از خرید از این مورد اطمینان کسب کنید.
 
4- آیا می توانم مانده کارت خود را به فروش برسانم؟
 
در نظر داشته باشید خرید یک مستر کارت با عدد مشخص داخل سایت به این معنی است که شما به تمام این موجودی نیاز دارید و شخص خریدار موظف خواهد بود کل مبلغ را خرج کند و بعد از سفارش هیچ مسئولیتی بابت خرج نکردن یا سوختن موجودی سمت سایت نخواهد بود.در برخی مواقع بنا به نیاز سایت ممکن است با قبول شرایط و ارسال تعهدنامه خرید موجودی کارت انجام شود ولی خرید مانده مستر کارت یک خدمت دایمی نمی باشد و تنها زمانی انجام خواهد شد که شرکت به این مبالغ احتیاج داشته باشید و سایت الماس این اختیار را دارد بدون هیچ هشداری این روال را قطع یا مجددا فعال نماید.پس در صورتی که کارتی تهیه کردید و موجودی داخل این کارت دارید حتما موظف به خرج کردن موجودی کارت خواهید بود و هیچ مسئولیتی از این بابت سمت سایت الماس نخواهد بود. شایان ذکر است بعد از گذشت سه ماه از زمان صدور مستر کارت ها این کارت ها از سمت بانک خواهد سوخت و موجودی قابل استفاده نخواهد بود در این تایم حتما موجودی خود را خرج نمایید.
5- آیا مستر کارت یا ویزا کارت مجازی هزینه نگهداری دارند؟
این سوال به بانک و موسسه مالی صادر کننده کارت بر می گردد و بسته به نوع کارت دارد در حال حاضر در کارت های ما این هزینه متفاوت است و در کارت های دلاری گلوبال 3 ساله ماهانه 5 دلار و در کارت گلوبال 6 ماهه با موجودی کمتر از 100 دلار 3 دلار و با موجودی بیش از 100 دلار یا بیشتر ماهانه 4 دلار هزینه صدور خواهد داشت ، در نظر داشته باشید هزینه صدور در کارت های یورویی و کارت های پوندی نیز به ترتیب 5 یورو و 5 پوند در ماه خواهد بود لذا در پیمنت های خود همواره این مسئله دقت داشته باشید و بهتر است کارت را در همان ماه اول خرج کنید ودر صورت نیاز به موجودی بیشتر برای خرید در ماهای آتی کارت با موجودی جدید سفارش دهید
 

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) | مستر کارت فیزیکی
 

 حتما دقت نمایید که این کارت ها برای پرداخت های دوره ای و پرداخت های که به صورت آبونمانی مناسب نیست مانند:
 
 

این کارت مناسب تبلیغات در گوگل google adwords ، گوگل ادوردز ( به دلیل دوره ای بودن  ) نیست.

ویزا کارت های مجازی 3 ساله مناسب ثبت در اپل استور می باشند اما سایر کارت ها مناسب آیتیونز اپل itunes apple و گوگل پلی به دلیل ماهیانه و دوره ای بودن پرداخت نیست.

در صورتی که فرد با اطلاعات افراد دیگر یا با اسم مستعار  ، تاریخ تولد اشتباه و …. ثبت نام کرده باشد مسئولیت عدم صدور کارت بر عهده شخص بوده و مرحله تایید هویت درخواستی بانک انجام نخواهد شد و طبیعتا برای تغییر اطلاعات به اطلاعات صحیح هزینه صدور مجدد دریافت خواهد شد.

دقت داشته باشید  بعد از خرید در صورت انصراف از خرید هزینه توکن اختصاص داده شده به شما کسر می گردد و هزینه شارژ کارت عینا به حساب شما عودت داده خواهد شد از این رو حتما قبل از خرید از مبلغ نهایی و یا سایت مقصد خود اطمینان حاصل نمایید.

 

 
جدول ویژگی ها مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )
هزینه صدور6 دلار
حداقل موجودی25 دلار
حداکثر موجودی500 دلار
امکان اتصال به کیف پول هایی مانند paypalبسته به نوع کارت
زمان تحویل بعد از خرید مستر کارت مجازیدر سریع ترین زمان ممکن
تاریخ انقضا بعد از خرید مستر کارت مجازیماه میلادی بعدی ( 3 تا 4 ماه اعتبار )
کارمزد خرید اینترنتی به دلارندارد ( کامزد صفر )
کارمزد خرید اینترنتی به سایر ارزهابین 2.5 تا 4 درصد
امکان عوض کردن Billing Addressخیر
هزینه نگهداری ماهانهدارد
پرداخت آفلاینخیر
قابلیت ریفاند مبلغ پرداختی به کارتبله
امکان پرداخت در سایت های پرداخت به صورت ماهیانه ودوره ای و آبونمانخیر
اینترنت بانکارائه صورت حساب از طریق پشتیبانی سایت
قابلیت خرید از فروشگاه ها بر پایه سایر ارزهابسته به نوع کارت این امکان فراهم است
پشتیبانی آنلاین توسط صادر کننده مستر کارت مجازیبله
محدودیت تعداد تراکنش ها و یا مبلغ تراکنشندارد
مستر کارت های فعال برای هر شخصهر شخص می تواند به صورت نامحدود درخواست دهد
قابلیت غیر فعال کردن کارت توسط خریدارخیر
تبلیغات گوگل – اینستاگرام – خرید از گوگل پلی و اپل استورخیر
کارمزد تراکنش ناموفقدارد

خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )| مستر کارت فیزیکی | خرید مستر کارت مجازی الماس

 

90 Comments

 1. رضا حسینی

  با سلام
  بنده قبلا هم از سایت شما استفاده کرده ام . سوالم این است که برای 150 دلار سفارش خرید از یک سایت در هنگ کنگ که شما زحمت پرداخت را بکشید ، و نه خرید کارت مجازی یا فیزیکی ، با نرخ دلار امروز یکشنبه چقدر هزینه باید بپردازم ؟ و دیگر اینکه تحریم ها مشکلی ایجاد نمیکند ؟
  تشکر

  Reply
 2. عبدالمجید فتحی

  سلام من یک مستر کارت مجازی در تاریخ ۱٫۶٫۹۸ خریداری کردم و تمامی مراحل قید شده راطی کردم ایمیل عملیات موفق برایم ارسال شده اما سریعا جهت پرداخت هزینه پست احتیاج به شماره کارت .رمز سه رقمی و تاریخ انقضا آن دارم چگونه این اطلاعات برایم ارسال میشود و چه وقت

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر
   بعد از خرید و کانفرم هویت موارد به سرعت برای شما انجام خواهد شد

   با تشکر

   Reply
  2. Shayan1376

   سلام من سفارش مستر کارت ۲دلاری آمریکا امروز ثبت کردم لطفا اطلاعات آنرا سریعا برام ارسال کنید ، با تشکر فراوان

   Reply
 3. mansurinazanin@gmail.com

  باسلام
  من برای نقد کردن درآمد ارزی خودم از یک سایت باید ۱۵۰ یا۱۸۰ روبل پرداخت کنم که اون پاداشمو برام واریز کنن شما میتونید منو راهنمایی کنید؟باتشکر

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر
   شما برای دریافت مبالغ مورد نیاز خود نیاز به یک کارت با قابلیت برداشت و متصل به حساب را دارید در حال حاضر تیم الماس این نوع کارت ها را به دلیل ریسک های زیاد صادر نمی کند در هنگام خرید کارت ها همه جوانب را رعایت نمایید.

   Reply
   1. ساناز

    سلام من اقدام به خرید ویزاکارت کردم از این سایت سوالم این بود که مشخصات کارت کی ارسال میشه و می تونیم استفاده کنیم ؟

    Reply
    1. الماس پیمنت

     سلام وقت بخیر

     ضمن تشکر از ارتباط شما ، لطفا از طریق چت آنلاین سفارش خود را پیگیری نمایید

     Reply
  2. Arshia

   سلام وقت بخیر خواستم بدونم این حساب های مسترکارت و ویزا کارتی که شما می‌فروشید آیا برای احراز هویت در سایت های خرید سرور مثل دیجیتال اوشن و والتر مناسب هستن ؟ آیا میشه مشخصات کارت و به عنوان احراز هویت به این سایت ها داد و قبول میشن؟

   Reply
 4. مرتضی

  سلام خسته نباشید.
  میخواستم از یه سایت خرید انجام بدم کشور صادر کننده کارتو باید کجا انتخاب کنم؟

  Reply
  1. محمد

   سلام وقت بخیر
   آیا میشود با این کارت هزینه ۱ ماه یا بیشتر سایت های پرداخت دوره ای را پرداخت کرد ؟

   Reply
   1. الماس پیمنت

    سلام وقت بخیر

    شما می توانید از مستر کارت های متصل به حساب برای نقد کردن درآمد فارکس استفاده کنید

    Reply
 5. ziba afshar

  باسلام. برای اخذ ویزا از سفارت سوئد اقدام کرده ام و بایستی 1500 کرون آنلاین از طریق اپلیکیشن خود سایت سفارت سوئد در تهران این پرداخت انجام شود. چگونه از مستر کارت میتوانم استفاده کنم درحالی که واحد به کرون خواسته ولی کارت به دلار هست؟از راهنمایی تون سپاسگزار خواهم شد.

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   از طریق شماره تلگرام 09903710719 با همکاران پشتیبانی ارتباط گرفته و پاسخ دقیق را دریافت نمایید

   Reply
 6. Hannaneh

  خسته نباشید، اگر ما مبلغ ۵۰۰دلار توی مستر کارت مجازی بریزیم
  و کار خریدمون انجام نشه ما بخوایم پولمونو برگردونیم هزینه کارمزدش چقدر کم میشه؟

  Reply
  1. امیر

   سلام آیا میشه با این کارتها از سایتهای فیلم خارجی خرید کرد؟و سوال بعد نوشتید سایت نباید شرایط دبیت و کردیت داشته باشه.از کجا میشه این رو فهمید؟؟؟

   Reply
 7. هاشم شاهی زارع

  سلام من ایمیل خودم را اشتباهی درج کردم و پول را واریز کردم میشه راهنمایی کنید چگونه میشه ویرایش کرد

  Reply
 8. فرزاد صفا

  سلام
  ما در مسافرتیم و الان آلمان هستیم.ویزا کارت کاناداداریم.واز دیشب کارتمون وریفای میخواد که خورده به تعطیلات اخر هفته.امکان این هست که با دریافت وجهی برامون وریفای کنین؟

  Reply
 9. Mehrdad Mazaheri

  با سلام ،
  من برای شارژ حساب اپل پی از طریق والت گوشی آیفون نیاز به کارت با قابلیت پرداختهای بین المللی دارم ، از لحاظ شکل ظاهری بارکد پشت کارت بایستی داخل یک کادر مستطیل شکل قرار داشته باشد ، چند نمونه از گیفت کارتهای مستر وویزا vanilla mastercard/ vanilla viza (debit تهیه کرده ام ولی متاسفانه قابلیت شارژ اپل پی را نداشته اند و فقط حساب اپل آیدی را شارژ کردند .
  الان درخواست خرید کارت به شما دادم ولی هنوز مطمئن نیستم از قابلیت انجام شارژ اپل پی ، لطفا راهنمایی کنید .
  در حال حاضر درخواست ۵۰ دلاری دادم ولی درصورت اطمینان ۱۰۰۰ دلاری میخوام .
  متشکرم

  Reply
 10. Karim

  سلام خسته نباشید با این کارت ها از تمام سایتها مثل آمازون یا هر سایت مشابهی هم میشه خرید کرد؟؟

  Reply
 11. Farhad

  سلام شما در سایت نوشته بودین از سایت آمازون هم با کارت مجازی هم میتوان استفاده کرد.پست Dahl مگر تحریم نیست برای ما؟

  Reply
  1. farzad

   باسلام وخسته نباشید خدمت اددمین محترم سایت و همکاران
   بنده میخواهم از طریق مسترکارت مجازی ارائه شده پرداخت های ارزی تا سقف ۵۰۰دلار را که از طریق بازی بدست آورده ام،به این حساب مجازی واریز کنم از طریق سایتpaypal.ولی قصد خریدخاصی باکارت ندارم بلکه میخواهم به حسابم ارز واریز شود….آیا امکان دارد؟وقابلیت برداشت رادر صرافی خواهم داشت؟
   منظورتان از ipخارج ایران همان روشن بودن فیلترشکن است؟
   باتشکر از زحمات شما همکاران گرامی

   Reply
 12. شهنام

  سلام
  من از سایتی که خریداری میکنم ۳ پوند است و دارای مالیات است این چگونه دلار محاسبه میشود در سایت پرداخت علاوه بر شماره کارت و cvv و تاریخ انقضا دارای شماره موبایل است کارتهای فیزیکی صادر شده شما دارای phone number هسنتد و در ای سایتها باید شماره موبایل وارد شود یا لازم نیست؟
  خیلی ممنون

  Reply
 13. حسین

  آیا امکان انصال مستر کارت به چند ایمیل وجود دارد ؟ ویا فقط میتوان به یک ایمیل متصل شد

  Reply
  1. Bradpit

   سلام من موقتا ثبت نام کردم و شارژ کردم،ولی شماره کارت ارسال نشد واسم،میشه بفرمایید راهنمایی کنین

   Reply
 14. saeed

  سلام خسته نباشید مستر کارت به Cash app متصل میشود؟دوستی میخاهد به cash app بنده مقداری دلار بزند با مستر کارت میشود دلارهارا به حساب بانکی ایرانی انتقال داد؟

  Reply
 15. محمدرضا نظری

  با سلام
  کارت مجازی میخواستم
  فقط دلار دارید
  من یورویی میخاستم
  لطفن بنده رو راهنمایی بفرمایید

  Reply
 16. Ali

  سلام دوست عزیز
  من میخوام از مستر کارت مجازی و یا از ویزا کارت مجازی برای شارژ حسابهای فارکس استفاده کنم آیا امکان پذیر هست؟

  Reply
 17. صدرا

  سلام ، این مستر کارت مجازی شما ، متصل به حساب بانکی میباشد؟
  و آیا می توان از صرافی های خارجی برای خرید رمزارز استفاده کرد؟

  Reply
 18. کیوان

  سلام، آیا در سایت Pinterest که برای تبلیغات درخواست مستر یا ویزاکارت داره عمل میکنه ؟
  من قبلا ویزاکارتی فیزیکی حتی داشتم که در هیچکدام از سایتهای مورد نیازم عمل نکرد و پولم سوخت شد، اعتمادم سلب شده و نمیدونم چطور میشه اعتماد کرد.

  Reply
 19. Milad

  من میخوام پرداخت درون برنامه ای نرم افزارهای روب گوشی آیفون اپلم رو انجام بدم
  باید چیکارکنم اگه بااین ممکن نیست؟ پس با چه کارتی میشه راهنمایی کنید لطفا

  Reply
 20. Keyvan

  سلام ببخشید میخواستم بدونم من یه پرداختی داشتم که باید تماس گرفته بشه و اونا شماره کارت را میگیرن و پرداخت را انجام میدن ، میشه این پرداخت را با این کارت انجام داد یا نه؟

  Reply
 21. HB

  سلام و وقت بخیر. بنده قصد خرید مستر کارت مجازی را دارم و سایتی که قصد پرداخت دارم علاوه بر اطلاعات کارت, آدرس و نام و شماره تماس مربوط به کارت را هم می خواهند. آیا با اطلاعات معمول مستر کارت های مجازی شما این مشخصات را هم به بنده میدهید؟ اگر خیر لطفا راه دیگری به بنده پیشنهاد بدهید.??

  Reply
 22. ممممممم

  وقت بخیر.
  با توجه به اینکه سایت فیفا از مستر کارت های پرداخت رو قبول میکنه که به نام صاحب بلیط باشه.، آیا مستر کارت های که شما میدید به اسم و مشخصات شخص درخواست دهنده هستن یا فقط یک کارت با شماره حساب هست؟
  بنظر شما از این کارت ها میشه برای پرداخت به سایت فیفا استفاده کرد؟؟؟؟

  Reply
 23. ایمان

  سلام من یه محصول از سایت خارجی می خوام بخرم 10 یورو هست باید مسترکارت چند یورویی بخرم؟

  Reply
  1. الماس پیمنت

   می توانید مستر کارت 20 دلاری گلوبال خریداری کنید تا در صورت محاسبه فی در هنگام تبدیل ارزها به هم به مقدار کافی موجودی در ویزا کارت مجازی خود داشته باشید

   Reply
    1. الماس پیمنت

     سلام وقت بخیر

     به صورت کلی مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی به دلیل اینکه از نوع prepaid هستند و در اصطلاح پیش پرداخت هستند امکان شارژ این نوع کارت ها وجود ندارد و شما می توانید همزمان چندین مستر کارت مجازی یورویی یا دلاری یا پوندی داشته باشید و یا بعد از اتمام موجودی هر مستر کارت یک کارت جدید سفارش دهید.

     Reply
 24. Arash

  سلام من خرید کردم واریز کردم پول یه پیامک به من ارسال شد سایر موارد از چه طریقی انجام خواهد شد

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   جهت تسریع در روند سفارش خود می توانید از طریق چت آنلاین واقع در تمام صفحات با همکاران پشتیبانی در تماس باشید و جزییات سفارش خود را به سرعت و سادگی پیگیری نمایید.

   با تشکر

   Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   مستر کارت های یورویی بین 1 تا 5 روز زمان جهت صدور از سمت بانک نیاز دارند به صورت نرمال 90 درصد سفارشات در چند ساعت اول سمت مشتری ارسال می شود اما زمان اعلام شده بانک را حتما در نظر داشته باشید

   پایدار باشید

   Reply
 25. مبینا

  سلام، یه بازی هستش که پونصد دلارم توش مونده و دلم میخاد بریزم تو حساب خودم! موقع برداشت میگه که مسترکارت یا کردیت کارت گیفت کارت داشته باشید! آیا با این کارت ها میتونیم!, اون پول که توی ی اپلیکیشن هستش دربیاریم و بریزیم تو حساب ایرانمون؟ درواقع وریفای شده است؟

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   ویزا کارت های مجازی امکان انتقال مبلغ را ندارند شما با مستر کارت مجازی آمریکایی یا ویزا کارت گلوبال امکان خرید از سایت های خارجی که این نوع کارت ها را ساپورت می کنند را خواهید داشت.

   به صورت کلی تر مستر کارت مجازی ، ویزا کارت مجازی ، کریدیت کارت مجازی متصل به خساب نیست.

   موفق باشید

   Reply
  2. Mojtabakiani

   سلام کسی هست به من بگه آیا تجربه استفاده از کارت مجازی برای پرداخت عضویت تو سایت خارجی با این کارت ها داشته تو رد خدا یکی بهم بگه بدجوری لنگم

   Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   در نظر داشته باشید ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی به دلیل اینکه متصل به حساب نیستند امکان انتقال پول به آنها و یا انتقال پول از مستر کارت یا ویزا کارت خود به سایر کارت های بین المللی را نخواهید داشت.
   کارت های مجازی متصل به حساب نیستند.

   Reply
 26. Hadirashidi

  سلام خرید انجام دادم پیام تائید ب شماره مبایلم اومده ولی ایمیل هنوز برام ازسال نشده .

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر ایمیل برای شما ارسال شده است در صورتی که پوشه اینباکس خود را چک کرده اید و ایمیلی مشاهده نکرده اید از طریق چت آنلاین با همکاران در ارتباط باشید و اسپل صحیح ایمیل خود را برای همکاران مجددا ارسال نمایید بلافاصله ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

   Reply
 27. Mohadese

  سلام وقت بخیر من می خواستم applications fee دانشگاه پرداخت کنم چه کارتی مناسب هست بعد مبلغ باید ارز یورو باشه لطفا راهنمایی کنید

  Reply
 28. amir_hosein3892

  سلام و درود و عرض خسته نباشید خدمت مدیران الماس پیمنت من یک مستر کارت مجازی 45 دلاری سفارش دادم ولی هنوز برام ایملی نیومده با تشکر

  Reply
  1. Amir

   سلام یکی از دوستان من برای شوخی از کارت من از سایت شما خرید کرده میشود هزینه پرداختی را برگردانید؟

   Reply
   1. الماس پیمنت

    سلام وقت بخیر

    از طریق چت آنلاین موضوع خرید مستر کارت مجازی خود را با همکاران پشتیبانی مطرح نمایید

    با تشکر

    Reply
 29. amir_hosein3892

  سلام و احترام فراوان خدمت الماس پیمنت ممنون میشم این کارت مرا فعال و ارسال نمایید با تشکر از مدیران الماس پیمنت

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   ضمن تشکر از ارتباط شما ویزا کارت مجازی شما صادر و تحویل شده است

   Reply
 30. amir_hosein3892

  سلام و احترام فراوان خدمت الماس پیمنت جناب من یک مستر کارت مجازی را سفارش داده بودم ممنون میشم این کارت مرا فعال و ارسال نمایید با تشکر از مدیران الماس پیمنت

  Reply
 31. amir_hosein3892

  سلام و عرض ادب خدمت الماس پیمنت من یک کارت 3 دلاری سفارش داده بودم ممنون از شما

  Reply
 32. KOROSH

  سلام . من میخواستم هزینه ثبت نام آزمون پرومتریک PROMETRIC را به مبلغ 280 دلار پرداخت کنم . چه کارتی مناسب هست؟

  Reply
 33. Hossein

  به عنوان مثال ویزا کارت آمریکایی گرفتم توش ۲۰ دلار پول اومد می تونم نقدش کنم بفرستم تو کارت ایرانی یا نه ؟

  Reply
 34. Samin Hadizade

  سلام وقت بخیر برای خرید بیت کوین در تراست ولت چه کارت اعتباری یا دبیت کارت بین المللی مناسبه؟و طریقه اخد به چه صورته؟

  Reply
 35. Roholah

  سلام و عرض ادب .ایا مسترکارت به کیف پول تراست ولت متصل میشه ؟
  برای این چقدر باید هزینه کنیم؟

  Reply
 36. Sami

  سلام, چرا نمیشه از گوگل پلی خرید کرد در حالی که گزینه ثبت کارت رو داره, من امتحان نکردم ولی شما زدین از گوگل پلی نمیشه.

  Reply
 37. mosi

  سلام وقت بخیر
  بنده قصد دارم در یکی از کشورهای همسایه مشغول بکار شوم ک درآمد هرروز م به اعتبارم اضافه خواهد شد.(تاکسی اینترنتی)
  کدام یک از کارتها رو جهت دریافت درآمدم توصیه میکنید

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   معمولا در 24 ساعت اول کارت به دست شما خواهد رسید زمان دقیق صدور کارت در همین صفحه کامل توضیح داده شده است

   موفق باشید

   Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   ضمن تشکر از تماس شما لطفا از طریق چت آنلاین سوال خود را مطرح نمایید

   با تشکر

   Reply
 38. هانیه

  سلام وقت بخیر ایا میشه از این ویزا یا مسترکارت های مجازی برای وریفای پی پال استفاده کرد؟

  Reply
  1. الماس پیمنت

   سلام وقت بخیر

   جهت وریفای پی پال از طریق مستر کارت یا ویزا کارت از طریق چت آنلاین با همکاران در ارتباط باشید

   Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *