مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت

مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت

مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت ، این مستر کارت فیزیکی می باشد و بعد از خرید در همان روز فیزیک کارت به دست مشتری خواهد رسید ، مالکان مستر کارت هدیه این امکان را دارند که از فروشگاه های متصل به درگاه مستر کارت و ویزا کارت خرید اینترنتی خود را انجام دهند ، همچنین  این کارت ها با دارا بودن اعتبار خرید تا سقف موجودی 1000 دلار و امکان صدور در همان روز روش بسیار سریع و مناسبی جهت پرداخت های بین المللی می باشد ، صاحبان این کارت ها می توانند از ویژگی دیگر این کارت ها در سفر های خارجی خود استفاده کنند و از طریق POS های متصل به مستر کارت از فروشگاه ها و مراکز خرید و ارائه کننده خدمات خرید های خود را انجام دهند.این کارت ها دارای مدت اعتبار بیشتر نسبت به مستر کارت های مجازی هستند.

ویزا کارت مجازی
پرداخت امن نکست پی - Almaspayment

 

ویزا کارت گیفت / ویزا کارت هدیه آمریکا

خرید ویزا کارت گیفت ( مستر کارت ) / هدیه

گیفت کارت مسترکارت و یا گیفت کارت ویزا کارت ، کارتی است که به وسیله آن قادر خواهید بود در بسیاری از فروشگاه های آنلاین پشتیبانی کننده از این کارت ها خرید خود را به انجام رسانید این ویزا کارت ها ( مستر کارت ها ) از نوع prepaid یا همان پیش پرداخت هستند و امکانات بیشماری در اختیار صاحبان خود قرار مس دهد ، توجه نمایید در حال حاضر امکان ارسال فیزیک کارت به مشتری وجود ندارد و تنها عکس کارت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت این کارت ها نسبت به کارت های مجازی سایت های بیشتری را ساپورت کرده می کنند ولی در حالت کلی مشتری باید قبل از خرید از سایت مبدا اطمینان حاصل نماید که نوع کارت را ساپورت می کند ، جهت ثبت سفارش تنها کافی است فرم مربوط به این کارت ها را که در سمت راست قرار دارد را تکمیل و ارسال نمایید ، دقت نمایید در ابتدای فرم دو گزینه گلوبال و آمریکا قرار گرفته که منظور سایت هایی است شما می توانید در آنها پرداخت و پیمنت خود را انجام دهید طبیعتا کارت های گلوبال سایت های بیشتری را شامل شده و این امکان را به دارندگان خود می دهد که علاوه بر دلار با ارزهای دیگر هم خرید نمایند ، اما کارت های آمریکا تنها به سایت های آمریکایی و همچنین تنها اجازه پرداخت با دلا رآمریکا را به مشتری می دهد .

( حتما سایر نکات موجود در این صفحه را تا انتها جهت خرید بهتر مطالعه نمایید )

در ادامه شما به راحتی می توانید پایه ارزی کارت خود را مشخص کنید به این معنی که دوست دارید ارز اصلی کارت شما یورویی ، دلاری ، یا پوندی باشد . این امکان در برخی کارت های گلوبال در اختبار شما قرار دارد و طبیعتا کارت های آمریکایی صرفا با ارز دلار صادر خواهد شد . با انتخاب عدد مورد نظر شارژ کارت خود بلافاصله هزینه نهایی صدور کارت + شارژ کارت در انتهای فرم به شما نمایش داده می شود که این قیمت نهایی پرداختی شما خواهد بود .

دقت نمایید تنها تصویر کارت برای شما ارسال خواهد شد پس شما قادر به استفاده از فیزیک کارت نخواهید بود و امکان استفاده کارت در POS را نخواهید داشت.

کاربران بعد از پر کردن فرم مستر کارت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ ثبت سفارش کلیک کرده و بلافاصله به یکی از درگاه های زرینپال یا درگاه امن نکست پی متصل خواهند شد لطفا بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش تا زمان اتصال به درگاه کمی صبور باشید.

دقت داشته باشید زمان صدور تقریبی این کارت ها از چند ساعت تا دو روز کاری متغیر بوده و بستگی به موجودی کارت سمت شرکت در زمان ثبت سفارش شما خواهد بود.

راهنمای خرید مستر کارت

 

 

ویژگی مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت 

1- این کارت ها دارای موجودی 5 تا 1000 دلار آمریکا است که خریدار می تواند برحسب نیاز نسبت به خرید هر یک از مبالغ اقدام نماید.

2- زمان تحویل کارت 2 روز کاری از زمان ثبت سفارش می باشد و معمولا در کمتر از چند ساعت کاری مستر کارت فیزیکی به بدست صاحب کارت خواهد رسید.

3- کارت ها مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت ( ویزا کارت هدیه / ویزا کار گیفت ) از زمان خرید دارای تاریخ انقضای 3 تا  7 ماهه می باشند این مورد را با همکاران دقیقا چک نمایید.

4- حتما قبل از خرید عدد دقیق شارژ داخل کارت خود را محاسبه کنید این کارت ها بعد از صدور امکان افزایش موجودی یا انتقال به کارت دیگر را ندارند.

5- امکان برگشت (ریفاند ) شدن کل پول هنگام خرید یا مبلغی از آن به کارت در نظر داشته باشید تا زمانی که کارت ها تاریخ انقضا دارند این امکان وجود خواهد داشت و در صورت اتمام زمان کارت مسئولیت عدم ریفاد یا ضرر احتمالی تماما سمت مشتری خواهد بود

6- این کارت ها دارای امنیت بسیار بالا برای جابجایی پول در سفرهای خارج از ایران می باشند.

7- مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت دارای اینترنت بانک می باشد و دارنده کارت می تواند تمامی جزئیات صورتحساب خود را در آن مشاهده نماید تنها کافی است از فرم واقع در صفحه مستر کارت مجازی نسبت ثبت درخواست خود اقدام کنند ، همکاران ما حداکثر در یک روز کاری مانده و ریز تراکنش ها را در اختیار آنها قرار خواهند داد..

8- پایه صدور کارت های آمریکایی ارز دلار می باشد اما در کارت های گلوبال این امکان وجود دارد که کاربر نسبت به صدور کارت بر پایه ارزی دیگری مانند یورو و دلار اقدام نماید و همچنین برای دارنده مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت  گلوبال این امکان وجود دارد که به سایر ارزهای رایج خرید انجام دهد.

9- از مهمترین مزیت های این کارت کارمزد صفر برای خرید های دلاری می باشد.

10- این کارت ها در پرداخت های به صورت آبونمان و دوره ای و Subscriptio امکان پرداخت ندارند

مستر کارت هدیه مستر کارت گیفت

 

در چه جاهایی می توان از مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت  استفاده نمود

1- استفاده از این کارت ها برای تبلیغات گوگل ادوردز به هیچ عنوان توصیه نمی شود

2- برخی خطور ایرلاین امکان خرید بلیط هواپیما با این کارت را فراهم کرده اند به دلیل اینکه قوانین سایت ها در طول زمان تغییر می کند از ذکر نام پرهیز می کنیم و حتما قبل از خرید از سایت مبدا خود اطمینان حاصل نمایید.

مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت

3- رزرو بلیط هتل و خدمات رفاهی در سفرهای خارجی و استفاده در سایت هایی مانند cheapoair , Booking , …. ( به مورد 2 توجه شود )

4- امکان پرداخت آزمون های زبان و سایر امتحانات بین المللی مانند GRE , IELTS , TOEFL , USMLE , ….. ( به مورد 2 توجه شود )

5- استفاده از این کارت ها در دستگاه های پایانه فروشگاهی POS ( این امکان در حال حاضر فعال نیست )

6- واریز و پرداخت مبلغ مورد  نظر سفارت ها جهت دریافت وقت  

7- امکان سفارش کالا و خدمات از سایت های معتبر خارجی مانند ebay ,  Alibaba , Amazon ،  ( به مورد 2 توجه شود )

8- امکان وصل کردن به کیف پول های بین المللی مانند paypal ندارد

9-امکان خرید licence بازی و نرم افزار از فروشگا های مطرحی مانند اپل و سامسونگ با این کارت وجود ندارد

10-خرید بلیط تورنمت های ورزشی , ……. 

11- پرداخت حق عضویت کنفرانس های بین المللی ، خرید مقالات بین المللی و …..

12- واریز هزینه های خوابگاهی و شهریه های دانشگاه ها برای دانشجویان خارج کشور همچنین دارنگان این کارت می توانند برای پرداخت Application Fee از آن استفاده نمایند.

 

 

نکات مهم قبل از خرید مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت 

1- آیا کارمزدی در هنگام خرید با سایر ارزها از کارت کسر خواهد شد ؟

بله ، باید توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید خرید خود را با ارزی به جز دلار انجام دهید تبدیل ارز با ریت جهانی ( اینجا مشاهده کنید ) و همچنین بانک فی bank fee در حدود 2.5 درصد را در نظر داشته باشید

حتما توجه نمایید در صورتی این مستر کارت را برای خرید غیر دلاری تهیه می کنید حتما به مورد بالا توجه نموده و مبلغ بیشتری کارت خود را شارژ نمایید در غیر این صورت پرداخت الماس هیچ گونه مسئولیتی ار این بابت نخواهد پذیرفت.

کارمزد این کارت ها در تراکنش ناموفق به دلیل نا کافی بودن موجودی مبلغ 50 سنت می باشد.

2- آیا محدودیت های در هنگام استفاده از دستگاه های پایانه فروشگاهی POS در این کارت ها وجود دارد یا خیر ؟

بله دلیل اینکه کارت از نوع هدیه می باشد و به حساب بانکی متصل نیست برخی محدودیت ها در استفاده از این کارت ها در دستگاه های پایانه فروشگاهی POS وجود دارد. 

3- آیا امکان استفاده از این کارت ها در دستگاه های ATM وجود دارد ؟ 

 خیر 

4این کارت ها چه مدت زمانی اعتبار دارند؟

این کارت ها حداقل 3 و حداکثر هفت ماه از زمان خرید اعتبار دارند که در زمان خرید باید با همکاران دقیقا این حداقل و حداکثر زمان اعتبار را چک نمایید و بعد از اطمینان سفارش خود را ثبت نمایید.

مستر کارت مجازی

 

 
حتما دقت نمایید که این کارت ها برای پرداخت های دوره ای و پرداخت های که به صورت آبونمانی مناسب نیست مانند:
 
 

این کارت مناسب تبلیغات در گوگل google adwords ، گوگل ادوردز ( به دلیل دوره ای بودن  ) نیست.

این کارت مناسب آیتیونز اپل itunes apple و گوگل پلی به دلیل ماهیانه و دوره ای بودن پرداخت نیست.

در صورتی که فرد با اطلاعات افراد دیگر یا با اسم مستعار  ، تاریخ تولد اشتباه و …. ثبت نام کرده باشد مسئولیت عدم صدور کارت بر عهده شخص بوده و مرحله تایید هویت درخواستی بانک انجام نخواهد شد و طبیعتا برای تغییر اطلاعات به اطلاعات صحیح هزینه صدور مجدد دریافت خواهد شد.

دقت داشته باشید  بعد از خرید در صورت انصراف از خرید هزینه توکن اختصاص داده شده به شما کسر می گردد و هزینه شارژ کارت عینا به حساب شما عودت داده خواهد شد از این رو حتما قبل از خرید از مبلغ نهایی و یا سایت مقصد خود اطمینان حاصل نمایید.

جدول ویژگی های مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت 
امکان اتصال به کیف پول پی پال خیر
حداقل موجودی5 $
حداکثر موجودی1000 $
زمان تحویلحداکثر دو روز کاری
تاریخ expiredحداقل 3 ماه و حداکثر 7 ماه
کارمزد خرید اینترنتیندارد ( کامزد صفر )
کارمزد تراکنش ناموفقدارد
اینترنت بانکدارد
استفاده از POSبله ( در حال حاضر فعال نیست )
استفاده از ATMخیر
محدودیت تعداد تراکنش و یا مبلغ تراکنشندارد
امکان پرداخت در سایت های پرداخت به صورت ماهیانه ودوره ای و آبونمانندارد
قابلیت ریفاند مبلغ پرداختی به کارتدارد

5 Comments

   1. javad eshaghi

    سلام. وقت بخیر. من جواد اسحاقی هستم از مشهد. آیا شما گیفت کارت فیزیکی و نیز کردیت کارت فیزیکی دارید. آیا با خرید گیفت کارت فیزیکی و یا کردیت کارت فیزیکی از شما من میتوانم با این گیفت کارت و یا کردیت کارت فیزیکی از طریق اینترنت از کانادا لپ تاپ. مودم. اسکنر. چاپگر و تلویزیون اینترنتی بخرم. آیا شما این گیفت کارت و یا کردیت کارت را با پست به ادرسی که برایتان خواهم نوشت میفرستید. یک شماره موبایل
    هم اگر دارید برایم بنویسید. با تشکر فراوان.

    Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *