مستر کارت یورویی

مسترکارت یورویی

مستر کارت یورویی ، الماس پیمنت پس از سال ها ارائه خدمات موفق در حوزه مسترکارت فیزیکی قابل شارژ بر پایه ارز دلار، از این پس مستر کارت فیزیکی یورویی را به گنجینه خدمات ارزشمند خود برای شما مشتریان عزیز افزوده است.این مستر کارت ها از نوع prepaid یوده و قابلیت شارژ به دفعات نامحدود را خواهد داشت.از ویژگی های مهم استفاده از این کارت ها استفاده از آنها برای دریافت وجه نقد از ATM ، استفاده از دستگاه های POS ، و خرید های اینترنتی خواهد بود.
در صورتی که تراکنش های یورویی زیادی دارید و یا مقاصد اروپایی را جهت سفر انتخاب کرده اید پیشنهاد ما تهیه مستر کارت یورویی است ، با تهیه مستر کارت یورویی شما می توانید پرداخت های یورویی خود را بدون کسر بانکی فی جهت تبدیل ارز انجام دهید.

 

فرم ثبت سفارش مستر کارت یورویی

مستر کارت یورویی

پی پال چیست

صدور آنی مستر کارت مجازی

ویزا کارت مجازی آمریکا

 

ویزا کارت مجازی

تحویل یک روزه مستر کارت فیزیکی

راهنمای خرید مستر کارت تراول - mastercard GIFT

 

مستر کارت قابل شارژ دلاری

مستر کارت قابل شارژ

 

 

 

نکات مهم سفارش مستر کارت فیزیکی

1- مستر کارت تنها به صاحب کارت و یا وکیل قانونی وی تحویل داده خواهد شد.

2- پاسپورت آپلود شده باید کیفیت حداقل 300 dpi داشته باشد.

مشاهده پاسپورت نمونه

 

 

ویژگی مستر کارت یورویی

مستر کارت یورویی با پاسپورت شخص درخواست دهنده در پنل بانکی ثبت نام خواهد شد و دقیقا به نام شخص رجیستر می شود. این نوع مسترکارت یورویی به دو صورت قابلیت صدور دارد : 1- بدون حک برجسته  2-  با جک برجسته با نام ( پریمیوم ) ،  در هر دو حالت کارت با پاسپورت درخواست دهنده و دقیقا به نام این شخص رجیستر خواهد شد.

این کارت ها دارای 30 ماه اعتبار از زمان صدور است است سقف لحظه ای این کارت ها 10000 یورو و سقف سالیانه این کارت ها 50000 هزار یورو می باشد یعنی هر شحص می تواند در طول مدت اعتبار تا 150 هزار یورو با این مستر کارت تراکنش ثبت نماید.

لازم به ذکر است این کارت مخصوص استفاده های شخصی می باشد و متصل به حساب نمی باشد و تنها شخص صاحب کارت می تواند از امکانات این کارت نظیر دریافت وجه از ATM ، خرید از POS و خرید اینترنتی استفاده کند.همچنین شخص دارنده مستر کارت به راحتی می تواند به تمامی ارزها مانند دلار ، لیر و… خرید انجام دهد تنها تفاوت هنگام خرید به یورو و سایر ارزها در این است هنگامی که فرد به یورو خرید می کند هیچ کارمزدی از آن اضافه تر کسر نمی شود اما زمانی که به ارزی غیر از یورو خرید می کند تا 4 درصد بانک فی از شخص بابت کسر خواهد شد. اگر شما بیشتر از ارز دلار استفاده می کنید لطفا مقاله مستر کارت دلاری را مطالعه نمایید.

این کارت دارای اینترنت بانک و موبایل بانک می باشد و به راحتی کلیه تراکنش ها و مانده حساب کارت قابل چک کردن و دسترسی می باشد.در صورتی که شما خریدی به ارزی به غیر یورو انجام داده اید به سرعت می توانید با لاگین شدن در پنل بانکی خود از ریز مبلغی که به یورو از شما کسر شده است مطلع شوید.

مستر کارت یورویی دارای دارای CVV و chipset می باشد و از بالاترین استاندارها و امنیت برخودار هستند این کارت ها با دارا بودن ویژگی ضد سرقت به صاحب کارت امکان می دهد در صورتی کارت مفقود یا به سرقت شود با استفاده از این ویژگی کارت را قفل کرده و هیچ شخصی نمی تواند از کارت سو استفاده نماید.

 

 

در چه جاهایی امکان استفاده از مستر کارت یورویی است

به طور کلی شما به راحتی می توانید از تمام ATM و POS های متصل به مستر کارت استفاده نمایید همچنین در 90 درصد از سایت ها پذیرنده مستر کارت به راحتی می توانید تراکنش و خرید خود را ثبت نمایید تنها جایی که ممکن است شما موفق به خرید نشوید در مواقعی خواهد بود که کارت متصل به حساب یا مستر کارت کریدیت از شما طلب نمایند که این نوع کارت با توجه به شرایط تحریمی کشور ایران اصلا توصیه نمی شود.

بیشترین استفاده بعد از خرید مستر کارت یورویی در سفرها و گرفتن هتل های خارجی است و شما در صورت که موجودی کافی در کارت داشته باشید تقریبا بیش از 95 درصد هتل های موجود در سایت های نظیر Booking، Agoda ، Expedia می توانید بوک نمایید تنها در هتل هایی که از شما حتما کارت متصل به حساب طلب کنند یا پرداخت آفلاین و گارانتی دار باشد امکان پرداخت با این کارت ها وجود ندارد که با توجه به گستردگی هتل ها در این سایت به راحتی می توان هتل مورد نظر را تغییر داد و بوک خود را به انجام رساند.

امکان ثبت نام آزمون های بین المللی نظیر TOEFL ، آیلتس و … را خواهید داشت. می توانید به راحتی پرداخت آنلاین هزینه های سفارت خود را به انجام رسانید، Application Fee دانشگاه های مورد نظر خود را پرداخت نمایید.

تفاوت مستر کارت بی نام با مستر کارت با حک نام در چیست؟
جه مستر کارت با حک برجسته نام و چه مستر کارت بدون حک برجسته در سیستم مستر کارت و بانک به نام درخواست دهنده کارت و مطابق با اسکن پاسپورت ارسالی رجیستر می شود.تنها تفاوت شاید در مواقعی مانند رنت کردن ماشین و … باشد که برجسته بودن نام روی کارت اهمیت پیدا خواهد کرد در غیر این صورت عملا شاید حک کردن اسم روی کارت ویژگی چندانی به کارت اضافه نکرده است.
 
زمان تحویل مستر کارت فیزیکی یورویی بدون حک برجسته روی کارت 10 روز کاری می باشد
 
زمان تحویل مستر کارت یورویی با حک برجسته نام بر روی کارت بین 30 تا 45 روزکاری

 

نکات مهم جهت خرید مستر کارت یورویی

 

1-هنگام خرید مستر کارت یورویی به سایر ارزها چه کارمزدی از ما کسر می شود ؟

در صورتی که به ارزی به غیر از یورو خرید می کنید تا 4 درصد بانک فی به شما تعلق خواهد گرفت.در صورتی که موجودی به اندازه کافی نداشته باشید و تراکنش ثبت کنید نیم یورو از شما کسر خواهد شد.

2- با خرید مستر کارت یورویی آیا از همه سایت ها امکان خرید می باشد ؟ 

دارندگان مستر کارت یورویی می توانند به راحتی در 95% سایت ها خرید خود را به ثبت برسانند اما در برخی سایت ها حتما از شما کریدیت کارت طلب می کنند که امکان خرید با مستر کارت قابل شارژ یورویی پری پید نخواهید داشت.

3- آیا از تمام دستگاه های POS متصل به مستر کارت و ویزا کارت می توانم استفاده کنم ؟

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که این کارت ها تقریبا مشابه با مستر کارت های دبیت هستند و به شما اجازه می دهند در بیشتر پایانه های فروشگاهی POS خرید خود را به ثبت برسانید برخی پذیرنده و صاحبان کسب و کار ممکن است شما بخواهند که کارت شما حتما متصل به حساب باشند و یا قانون خاص خود وضع کرده باشند ولی به صورتا نرمال شما می توانید خرید خود را در این دستگاه ها به ثبت برسانید.

 
جدول سایر ویژگی های مستر کارت های یورویی

 

حداقل موجودی100 یورو
حداکثر موجودی10000 یورو در لحظه
امکان اتصال به کیف پول هایی مانند paypalبله
زمان تحویل بدون حک برجسته10 روز کاری
زمان تحویل با حک برجسته30 تا 45 روز کاری
تاریخ انقضا30 ماه از زمان صدور
کارمزد خرید اینترنتی به یوروصفر ( فاقد کارمزد )
امکان استفاده در دستگاه های خودپرداز ATMبله
پرداخت آفلاینخیر
اینترنت بانک و موبایل بانکبله
قابلیت خرید از فروشگاه ها بر پایه سایر ارزهابله
محدودیت تعداد تراکنش و یا مبلغ تراکنشندارد
استفاده از POSبله
قابلیت غیر فعال کردن کارت توسط خریداردارد
قابلیت مشاهده مانده حساب در تمام خودپرداز های متصل به مستر کارتبله
هزینه صدور مجدد در صورت مفقودییک هزینه صدور اولیه
زمان صدور کارت با حک برجسته نام روی آنیکماه می باشد
سقف خرید روزانهکل موجودی کارت
هزینه نگهداری سالیانه25 یورو
هزینه نگهداری ماهیانه2 یورو
هزینه reload fee3 یورو
امکان انتقال موجودی به کارت جدیدیک ماه قبل از انقضا

 

مستر کارت یورویی