پی پال چیست ؟ همه چیز درباره پی پال

پی پال چیست ؟ همه چیز درباره پی پال

پی پال چیست ؟

پی پال چیست ؟ ، طي سال هاي گذشته تحریم های زیادی بر علیه كشور ما وضع شده که این موضوع به شدت بر فعاليت كاربران مقيم ايران در کسب و کارهای اینترنتی تاثير گذاشته و مانع از ارائه خدمات و محصولات بسياري از هموطنان ایرانی در سطوح بين المللي شده است. بسیاری از افراد داخل ایران به دليل عدم توانايي در ايجاد حساب پي پال قانوني و يا داشتن يك حساب بانكي جهت دريافت و پرداخت درآمد و هزينه هاي خود دچار مشكل شده اند و همين موضوع كار را براي آنها سخت تر كرده است  از طرفی برای بسیاری از ایرانی های مقیم خارج از ایران که مدت زیادی از افتتاح اکانت پی پال آنها نمی گذرد دانستن تمام نکات یک حساب پی پال بسیار ضروری بوده و عدم رعایت کوچکترین نکات باعث ضررهای جبران ناپذیری در این بین شده است.

در حال حاضر مستر کارت و ویزا کارت در بازار مالی دنیا  سهم قابل توجهی از پرداخت های آنلاین در سراسر دنیا را پشتیبانی می کنند اما به گواه آمار پي پال يكي از محبوب ترين و امن ترين روش هاي پرداخت در اينترنت محسوب مي شود لذا داشتن اين حساب يكي از ملزومات فعاليت برای هر کسب و کار اینترنتی به شمار مي رود . بسیاری از كاربران ايراني به روش های مختلف ممكن است اين حساب را براي رفع نيازهايشان باز كنند اما متاسفانه اكثرشان هیچ اطلاعی از قوانین و مقررات پی پال نداشته و بدون توجه به قوانين پي پال و مطالعه دقيق آن فعاليت خود را آغاز كرده و در ادامه ممكن است به دليل رعايت نكردن يك سري از نكات متوجه ضررهاي زيادي می شوند.

ما در سایت الماس پیمنت پس از سالها ارائه خدمات مالی با هدف کسب آموزش کاربران خود و بدليل تجارب زيادي كه طي سال هاي گذشته از كار با انواع سيستم هاي مالي آنلاين كسب كرده ایم تصميم گرفتیم كه جهت افزايش هرچه بيشتر آگاهي كاربران ايراني نحوه كار با اين سيستم ها و همچنين قوانين آنها را به زبان فارسي را منتشر کرده و براي اولين بار کتاب جامع پی پال را در اختيار افراد قرار دهیم. در اين كتاب ما به معرفي كامل حساب پي پال و آشنايي با امكانات مختلف آن ميپردازيم و در نسخه هاي بعدي قوانين كامل پي پال و همچنين نكات آموزنده كار با پي پال را ذكر مي كنيم . اميدوارم اين كار به افزايش هرچه بيشتر سطح آگاهي كاربران ايراني نسبت به سيستم هاي مالي منجر شود و از ضررهاي احتمالي جلوگيري شود.

 

ویژگی های پی پال چیست ؟

♦ کتاب پی پال چیست به صورت کلی باعث افزایش آگاهی افراد در هنگام استفاده از پی پال شده و همچنین باعث آشنایی هر چه بیشتر صاحب اکانت پی پال با امکانات کامل پلتفرم مالی پی پال شده و صاحب اکانت قادر خواهد بود از  تمام ویژگی پی پال استفاده و در صورت ایجاد مشکل برای اکانت خود پیگیری های لازم را در کمترین زمان انجام دهد.

♦ شما می توانید وجه نقد مانند دلار ، یورو را با استفاده از مانده حساب پي پال خود ، حساب بانكي Debit و Credit Card ، يا حساب پي پال اعتباري خود پرداخت نماييد و همچنین دريافت وجه نيز در پی پال بسيار آسان است . تنها چيزي كه شما نياز داريد يك آدرس ايميل يا شماره موبايل مي باشد و در نتيجه مي توانيد وجه نقد را در سراسر دنيا پرداخت كنيد.

♦ لازم به ذکر است در ابتدا باید با نحوه کار پی پال بیشتر آشنا شویم همچنین در این کتاب انواع مختلف حساب ها پی پال معرفی شده که شما می توانید بر حسب نیاز خود اقدام به افتتاح حساب مورد نظر کنید ممکن است شما براي خريد و فروش و تعدادي هم براي تجارت تمام وقت آنلاين از حساب پي پال استفاده كنند توضیحات کاملی در مورد تمام این موارد داده شده است.

♦ کتاب پی پال چیست شما را با انواع کارمزدها هنگام انتقال یا جابجایی پول و یا هزینه های پنهان در انواع حساب ها و کارمزدهای متفاوت انواع حساب ها آشنا کرده و این امکان را می دهد که بهترین و به صرفه ترین راه را برای انجام تراکنش های خود انتخاب نمایید این که بعد از افتتاح اکانت چه مواردی باید رعایت شود و اقدامات امنیتی و محافظتی جهت حفظ حساب (اکانت) پی پال از هرگونه کلاهبرداری بعد از باز کردن اکانت پی پال چه خواهد بود.

♦ بسیاری از افراد فکر میکنم صرفا با افتتاح اکانت و داشتن VPS و یا ای پی ثابت هنگام لاگین کردن به اکانت جلوی محدودیت های احتمالی از پی پال را خواهند گرفت اما واقعیت چیز دیگری است و این مورد یکی از کوچکترین نکاتی است که جهت محدود نشدن اکانت باید رعایت کرد در این کتاب سعی شده درباره محدودیت ها احتمالی و روش  های جلوگیری از آن صحبت شود.

♦ به طور کلی حتما توصیه می شود قبل از افتتاح اکانت پی پال و یا در صورت داشتن اکانت پی پال جهت استفاده بهتر از اکانت و یا در صورتی که برای کار تجاری استفاده کرده ، برای فروش بهتر در سایت پی پال و جلوگیری از محدودیت های احتمالی از سمت پی پال این کتاب را مطالعه نمایید.

 

کتاب-جامع-پی-پال
خرید-گیفت-کارت-پی پال
خرید-مستر-کارت-مجازی
ثبت-نام-آزمون-تافل
خرید-گیفت-کارت-اپل

 

پی پال چیست و مناسب چه کسانی است ؟

♦ به طور کلی پی پال تنها محدود به افرادی که قصد خرید و یا فروش در سطح اینترنت را دارند نیست این پلتفرم امکانات فراوانی را در اختیار فریلنسر ها قرار داده شما به راحتی می توانید به تمام دارندگان حساب پی پال پول ارسال و دریافت نمایید همچنین نسبت به خرید اینترنتی در سطح وبسایت های پذیرنده پی پال اقدام نمایید و همچنین قادر خواهید بود هتل مورد نظر خود را در کشور مقصد رزور کرده و پول آن را پرداخت نمایید.

برخی از سر فصل های کتاب به شرح زیر می باشد :

♦ نحوه عملكرد حساب پي پال ، انواع حساب پي پال ، ﻛﺎرﻣﺰدﻫﺎي ﺣﺴﺎب ، ارﺳﺎل وﺟﻪ ﺑﻪ ﻳﻚ آدرس اﻳﻤﻴﻞ ،اصول اولیه مربوط به Later Me Bill ، روش ﻫﺎﻳﻲ ﺑﺮاي درﻳﺎﻓﺖ وﺟﻪ ، اﻗﺪاﻣﺎت اﻣﻨﻴﺘﻲ و ﻣﺤﺎﻓﻈﺘﻲ ، Account Limitation  چیست ؟ ، دﻻﻳﻞ ﻻزم ﺑﺮاي اﻋﻤﺎل ﻣﺤﺪودﻳﺖ ﻫﺎ ، ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﻳﺖ ﺑﺮ ﺣﺴﺎب ﺷﻤﺎ اﺛﺮ ﻣﻲ ﮔﺬارد ، اﮔﺮ ﺣﺴﺎﺑﺘﺎن ﻣﺤﺪود ﺷﺪ، ﭼﻪ ﺑﺎﻳﺪ اﻧﺠﺎم دﻫﻴﺪ ، فروش از طریق eBay ، ﻧﺤﻮه اﺿﺎﻓﻪ ﻛﺮدن وﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﻧﺲ ﭘﻲ ﭘﺎل از ﻃﺮﻳﻖ ﺣﺴﺎب ﺑﺎﻧﻜﻲ ﺗﺎن و ….. بسیاری موارد دیگر که هر کدام شامل زیر عنوان فراوانی خواهد شد.

نحوه کار پی پال چیست ؟

♦ نحوه عمکرد پی پال به طور خلاصه محدود به موارد زیر است :

1- ابتدا براي حساب پي پال در سایت پی پال ثبت نام كنيد .
2- يك روش را براي پرداخت انتخاب كنيد هنگام ثبت نام مي توانيد حساب بانكي Debit Card یا Credit Card خود را به حساب پي پال تان لينك كنيد . اطلاعات مالي شما كاملا توسط پي پال حفظ شده و هرگز در اختيار فروشندگان قرار نمي گيرد.

3- با استفاده از پي پال خريد كنيد . به اين ترتيب مي توانيدبه سرعت و بدون اينكه نياز باشد تا اطلاعات پرداختي خود را بارها و بارها وارد كنيد، از فروشگاه هاي محبوب خود خريد نماييد . همچنين ليستي از خريدهاي شما در حساب پي پال تان ثبت مي شود و در دسترس تان قرار مي گيرد.

شما می توانید از طریق لینک گیفت کارت پی پال  paypal نسبت به شارژ اکانت خود از طریق الماس پیمنت اقدام نمایید.

سوالات متداول در مورد پی پال چیست ؟

1- هنگام خرید کتاب جامع پی پال امکان پرداخت به سایر ارزهابه غیر از ریال وجود دارد ؟

علاقه مندان به کتاب پی پال چیست می توانند در صورت نیاز به پرداخت با ارز دیگری با شماره تلگرام سایت الماس پیمنت ارتباط گرفته و تقاضای خود را مطرح کنند در حال حاضر امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال نظیر تتر هم به سایت اضافه شده است.

2- با خرید کتاب پی پال آیا با همه امکانات سایت پی پال آشنا می شویم ؟ 

در این کتاب سعی شده به طور کلی تمامی موارد مطرح شده در سایت تشریح شده و هر شخص بتواند با بهره گیری از این کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن اکانت پی پال خود را مدیریت کند ممکن است در طول زمان آپدیت هایی در سایت پی پال اتفاق افتد که در صورت ایجاد این مورد تا جای امکان نسخه آپدیت شده در اختیار خریدارن قرار خواهد گرفت

3- این کتاب مناسب چه افرادی است ؟

به طور کلی این کتاب مناسب تمام افرادی است که در سایت پی پال اکانت داشته و یا قصد افتتاح اکانت در این سایت را دارند این کتاب به طور کلی نحوه استفاده از پی پال و جلوگیری از محدودیت و بروز مشکل در اکانت را آموزش داده و همچنین آموزش خواهد داد در صورت ایجاد مشکل برای اکانت چه کارهای باید برای برطرف شدن محدودیت ها در دستور کار قرار گیرد.

3- آیا بعد از خرید نیاز به کانفرم اطلاعات هویتی می باشد ؟

کلیه خرید ها در سایت الماس پیمنت شامل تایید اطلاعات هویتی و بانکی شخص خریداری کننده خواهد شد لذا حتما قبل از هر خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و حتما با کارت های بانکی مطلق به خود مراحل پرداخت را انجام داده تا در هنگام کانفرم هویت به مشکل برخورد نکنید.