کاهش سهام پی پال

کاهش سهام پی پال

کاهش سهام پی پال

 

کاهش سهام پی پال ( سقوط سهام پی پال ) ، گوگل در سایت خود از امکان جدید را معرفی نمود که در آن استفاده کنندگان از Gmail می توانند از این طریق به جا بجایی پول بپردازند پس از اعلام این موضوع بازار سهام سریعا به این خبر واکنش نشان داد و در اولین روزهای پس از اعلام این خبر  شرکت پی پال با کاهش ۱/۵٪ در سهام خود مواجه وو هر سهم این شرکت به رقم نزدیک به  ده دلار رسید.

در همین راستا شرکت گوگل به  کاربران خود اجاره داده است که در جابجایی پول از یک فایل  از طریق برنامه Gmail که بر روی دستگاه‌های اندرویدی نصب میشود استفاده نمایند. برای استفاده از این سرویس علاوه بر برنامه معرفی شده از طرف این شرکت کاربران باید یک حساب کاربری گوگل ولت (Google Wallet) نیز داشته باشند شایان ذکر است این خدمات هزینه ای در بر نداشته و  ایمیل دیگر هم نظیر یاهو و….. قابل استفاده می باشد. در این سرویس، دریافت‌کنندگان می‌توانند تنظیم کنند که پول مستقیما به حساب بانکیشان واریز شود.

حتما بخوانید  پی پال چیست ؟ همه چیز درباره پی پال

شاید بیشترین ضرر را پی پال و نرم افزار Venmo  که این خدمات را از مدت ها قبل روی موبایل در اختیار کاربران خود قرار داده است  بکند. شاید کاهش سهام پی پال قدری عجیب باشد، اما وقتی در مورد گوگل بزرگ‌ترین سرویس دهنده‌ی ایمیل رایگان دنیا صحبت می‌کنیم، موفقیت آن چندان دور از ذهن نمی باشدکه باعث سقوط سهام پی پال در چند روز گذشته شد.

چیزی که برای کاربران همیشه مهم و ضروری پرداخت سریع‌تر و امن‌ اما از طرفی شاید گوکل همچنان با چالش هایی مواجه باشد از جمله این موارد این است که ، مشتریان Venmo می‌توانند برای دوست خود  مقدار ارز بفرستند و همراه با آن  یادداشت مرتبط به آن بنویشند ، پس از انجام تراکنش همه ی دوستان آن کاربر می‌توانند مقدار و یادداشت ارسال شده را در Venmo ببینند.

حتما بخوانید  خرید گیفت کارت پی پال و شارژ ارزان اکانت paypal

مدیریت ارشد عملیات شرکت پی‌پل، «بیل رِدی» (Bill Ready) در کنفرانس فناوری «Morgan Stanley» که اواخر فوریه برگزار شده بود گفت: «بخش اعظم آن چیزی که ما می‌بینیم این است که مردم فقط برای انجام تراکنش به Venmo نمی‌آیند بلکه می‌آیند تا از کار دوستانشان سر در بیاورند» .

یکی از مهم‌ترین دلایلی که PayPal را به برترین وندور نفر به نفر در آمریکا تبدیل کرده‌ این است که Venmo در سه‌ ماهه‌ی آخر سال ۲۰۱۶، حجم پرداختی بالغ بر ۵.۶ میلیارد دلار را پردازش کرده است که افزایشی ۱۲۶ درصدی را در مقایسه با سال قبل نشان می‌دهد.

همچنان باید منتظر بود که آیا گوگل می تواند حکمرانی پی پال را در این حوزه به چالش بکشد یا خیر تا آن روز باید بیشتر منتظر ماند.

 

کاهش سهام پی پال سقوط سهام پی پال

 

 

سقوط سهام پی پال

About The Author

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *