پرداخت الماس

پرداخت الماس

پرداخت الماس

همه ما در یک سفر خارجی مشکلاتی مثل تهیه ارز کشور مقصد و مبادله آن، یا حتی نگرانی حمل و نگهداری پول های نقد در سفر را داشته و به آن فکر کرده ایم.بارها پیش آمده قبل از سفر بخواهیم  هتل مورد نظر و یا  بلیت پرواز خارجی  تهیه کنیم و یا خرید های اینترنتی از درگاه های خارج کشور ذاشته باشیم که همه این موارد از مشکلاتی است که ما در مبادلات پولی داریم ، مثل خرید یک اپلکیشن برای موبایل، یا خرید یه مجله یا کتاب ، یا ثبت نام در یک آزمون بین المللی.

همه این موارد و حتی چیزهای خیلی بیشتر در دنیای متمدن امروزی راه حل ساده ای دارد که متاسفانه کشور عزیز ما و هموطنان گرامی، پیش از این به علت تحریم ها از این امکانات بی بهره بودند.

با زحمات مسولین گرانقدر کشور عزیزمان و گشایش های ایجاد شده در روابط بین الملل، بر آن شدیم تا ما هم سهم کوچکی در ایجاد آسایش و آرامش خیال هموطنان داشته باشیم،

از این رو مفتخریم که توانستیم راه حل اتصال به شبکه مالی جهانی از طریق مسترکارت را برای هموطنان ایجاد کنیم.از این رو اقدام به ایجاد برند پرداخت الماس نمودیم .

لازم به ذکر است پرداخت الماس تنها شعبه ای است که با اختیارات ویژه از سوی این بانک ها در ایران اقدام به فروش مستقیم مسترکارت و ارائه نمایندگی فروش میکند، و بر این اساس امکانات ویژه ای همچون دسترسی به پنل ویژه مسترکارت جهت رجیستر آنلاین کارت و یا شارژ مستقیم آنلاین مسترکارت ها نزد بانک عامل را دارد

این ویژگی متمایز به هموطنان عزیز این اطمینان را میدهد که در هنگام مراجع به شعب پرداخت الماس ، با خاطری آسود و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ثبت حساب کاربری و دریافت مسترکارت نمایند.

با امید به آینده و گشایش درب های جهان، در پی تلاش های روز افزون مسولان محترم کشور، منتظر گسترش دامنه محصولات و ارائه هر چه بهتر خدمات پرداخت های مالی بین المللی جهت رفاه حال شما هوطنان گرامی هستیم و این نوید را می دهیم که این قدم بزرگ اولین قدم است و تازه شروع کار است.شرکت الماس خدمات پایه مسترکارت را در سایت مرکزی بصورت آنلاین ارائه می دهد و هیچگونه هزینه پنهان و محدودیتی  برای مشتری در حفظ حداقل موجودی تحت عنوان دپوزیت  اجباری در مستر کارت  را ندارد.

این شرکت امکان تحویل فوری مسترکارت  از طریق سایت برای خریداران محترم فراهم کرده است و با داشتن پنل های اصلی مسترکارت، امکان شارژ لحظه ای کلیه مسترکارتهای صادر شده  را دارا می باشد.کارمزد شارژ مسترکارت از طریق مرکز، رقابتی ترین قیمت میباشد اما مشتریان ما از هر بانک  خارجی یا صرافی معتبر میتوانند اقدام به شارژ کارت خود نمایند.

حتما بخوانید  قوانین و مقررات مستر کارت

خدمات  پرداخت الماس در آینده در آینده به شرح زیر میباشد:

خدمات  پرداخت الماس در آیندهافتتاح حساب بانکی و ارایه خدمات حساب بانکی و سویفتی پس از افتتاح شعبه بانک در ایران(خدمات  پرداخت الماس در آینده)

امکان واریز پول به مسترکارتها از هر کجای دنیا

امکان جا به جایی وجه کارتها بین مستر کارتهای مرکز

امکان جا به جایی وجه کارتها به مسترکارتهای سایر بانکها

امکان ارایه اینترنت بانک با دسترسی کاربری مشتریان جهت دریافت صورتحساب و موجودی

ارایه کلیه مستر کارتها با امکان درج نام به صورت فوری

ارایه دستگاههای خدمات پایانه فروشگاهی (POS)مستر کارت

ارایه درگاههای پرداخت مستر کارت (IPG)

پرداخت الماس