اطلاعیه مهم – اخلال در سیستم وب سرویس و اپلیکیشن بانک

اطلاعیه مهم – اخلال در سیستم وب سرویس و اپلیکیشن بانک

اطلاعیه مهم

 

به اطلاع مشتریان محترم می رساند با توجه به محدودیت های اعمال شده از سمت مستر کارت برای موسسه ECO4PAY و بانک عامل ( صادر کننده کارت ) در حال حاضر کلیه کارت های صادر شده غیر فعال می باشد. این موارد در حال پیگیری به منظور فعالسازی و یا عودت موجودی کارت ها از طریق بانک عامل است. بدیهی است به محض دریافت هرگونه اطلاعات یا اتخاذ تصمیم توسط بانک عامل مراتب به اطلاع دارندگان مستر کارت خواهد رسید.

 

حتما توصیه می گردد از آنجایی که پنل کاربری دارندگان مستر کارت (emoney) از تاریخ 98/09/24 ( پانزدهم دسامبر 2019 )  با اختلال  مواجه و غیر فعال خواهد بود لطفا به منظور تسریع در امور پشتیبانی و به منظور پیگیری های بیشتر و بعدی نسبت به تهیه اسکرین شات از آخرین وضعیت موجودی کارت و پنل خود اقدام کنید.

 

 

با تشکر 

 

الماس پیمنت | AlmasPayment

در مورد نویسنده

1 Comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه پردازش سفارشات

مشتریان محترم سایت الماس پیمنت در نظر داشته باشید به دلیل تغییرات در روال سفارش در سایت، تغییرات در پنل کاربری و اضافه شدن محصولات جدید به سایت از 18 آبان تا 30 آبان 1402 به هیچ عنوان ثبت سفارش جدید انجام ندهید ، تنها مشتریان قدیمی سایت می توانند از طریق ایمیل almaspayment@gmail.com درخواست سفارش جدید خود را به تیم پشتیبانی اعلام نمایند.