صدور فوری ویزا کارت مجازی

صدور فوری کردیت کارت مجازی

 ویزا کارت مجازی / مستر کارت مجازی ، با پر کردن فرم هر کدام از کارت ها در این صفحه قادر خواهید بود سفارش خود را به صورت فوری ثبت نمایید و تنها با داشتن یک کارت متصل به شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی است سفارش کردیت کارت مجازی خود را ثبت کنید در زیر بخشی از ویژگی های این کارت ها را معرفی میکنیم شما می توانید از دکمه انتهای متن جهت مطالعه کامل ویژگی های این کارت ها اقدام نمایید.

 صدور فوری

با پر کردن فرم هر کدام از کارت ها در این صفحه بدون ثبت نام در سایت قادر خواهید بود سفارش خود را به صورت فوری ثبت نمایید.

 

معتبرترین  ویزا کارت مجازی

پرفروش ترین کارت

 

افر ویژه خرید مستر کارت مجازی   بیلینگ آدرس معتبر

  قابلیت پرداخت با تمام ارزهای دنیا

امکان خرید در اکثر سایت های دنیا

ارز اصلی کارت دلار

مدت اعتبار بیش از دو سال

خرید از سایت های آمریکایی و غیر آمریکایی

 

 

 

مستر کارت / ویزا کارت آمریکایی

ارزانترین کارت

 

ویزا کارت مجازی   بیلینگ آدرس معتبر آمریکا

  قابلیت پرداخت تنها به دلار

امکان خرید فقط در سایت های آمریکایی

ارز اصلی کارت دلار

مدت اعتبار 6 ماه

مناسب خریدهای دلاری

 

 

 

مستر کارت مجازی یورویی

مناسب خریدهای یورویی

 

مستر کارت یورویی   بیلینگ آدرس معتبر اروپا

  قابلیت پرداخت به تمام ارزهای دنیا

امکان خرید در اکثر سایت های دنیا

ارز اصلی کارت یورو

مدت اعتبار 1 سال

خرید از سایت های آمریکایی و غیر آمریکایی

 

 

 

مستر کارت مجازی پوندی

مناسب خریدهای پوندی

 

mastercard travel   بیلینگ آدرس معتبر انگلیس

  قابلیت پرداخت به تمام ارزهای دنیا

امکان خرید در اکثر سایت های دنیا

ارز اصلی کارت پوند

مدت اعتبار 1 سال

خرید از سایت های آمریکایی و غیر آمریکایی

 

 

 

ویزا کارت مجازی آمریکا یا ویزا کارت گلوبال

خرید ویزا کارت مجازی

در فرم صدور مستر کارت مجازی شما با گزینه های مختلفی روبرو هستید در اینجا کمی این موارد را توضیح می دهیم ، در ابتدا دو گزینه آمریکا و گلوبال وجود دارد که هر کدام بیانگر سایت های است که این مستر کارت ها قابلیت پرداخت در آنها را دارند زمانی که گزینه گلوبال را انتخاب می کنید شما قادر خواهید بود که در سایت های مختلف دنیا با ارز دلار یا ارزی به غیر از دلار مانند یورو ، پوند و … به شرط پذیرش این کارت ها از سمت سایت مبدا به  راحتی پرداخت خود را تکمیل نمایید ، زمانی که گزینه آمریکا را انتخاب می کنید باید دقت نمایید که شما فقط در سایت های آمریکایی و فقط با ارز دلار قادر به پرداخت صورت حساب محصول یا خدمات خود خواهید بود.

( حتما سایر نکات موجود در این صفحه را تا انتها جهت خرید بهتر مطالعه نمایید )

شما می توانید ارز مورد نظر خود را در برخی از کارت ها انتخاب کنید به این صورت که مبنای برخی کارت ها فقط دلاری و برخی به یورو و پوند هم قابلیت صدور خواهند داشت ، مبلغ صدور مسترکارت مجازی یا ویزا کارت مجازی محموع هزینه خدمات ارائه شده به شما یعنی هزینه صدور + هزینه شارژ مستر کارت شما خواهد بود و قیمتی که به شما نمایش داده می شود قیمت کل این خدمات می باشد.

کاربران بعد از پر کردن فرم مستر کارت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ ثبت سفارش کلیک کرده و بلافاصله به یکی از درگاه های زرینپال یا درگاه امن نکست پی متصل خواهند شد لطفا بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش تا زمان اتصال به درگاه کمی صبور باشید.

دقت داشته باشید زمان صدور تقریبی این کارت ها معمولا کمتر از 1 ساعت می باشد اما ممکن است این زمان به دلیل موارد درخواستی از سمت بانک بین یک تا پنج روز کاری متغیر باشد و بستگی به موجودی کارت سمت شرکت و تامین کننده در زمان ثبت سفارش شما خواهد داشت.در نظر داشته باشید ویزا کارت ها و مستر کارت های مجازی گلوبال در ارقام 250 دلار به بالا امکان صدور 2 تا 3 ساله را دارند و زمان صدور کارت های با اعتبار 3 سال بین 1 تا 10 روز کاری است بدیهی است در ارقام پایین زمان صدور مانند سایر کارت ها می باشد.

دقت داشته باشید صدور مستر کارت یا ویزا کارت به موجودی لحظه ای سمت تامین کننده بستگی خواهد داشت و ممکن است در مواردی به جای ویزا کارت ، مستر کارت یا برعکس صادر شود که به دلیل یکی بودن ماهیت این دو کارت هیچ مشکلی در پیمنت شما ایجاد نخواهد شد.

 

 

 

ویژگی مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- این کارت ها دارای موجودی 25 تا 500 دلار آمریکا هستند که بسته به نیاز خریدار صادر خواهد شد.

2- مدت زمان صدور کارت به صورت آنی می باشد و برای صدور داشتن یک آدرس ایمیل و یک کارت متصل به شتاب بانکی کافی می باشد.

3-مدت زمان اعتبار کارت ها از زمان صدور تا پایان ماه میلادی چهارم می باشد.یعنی اعتبار کارت حداقل 3 ماه و حداکثر 4 ماه می باشد.

4-در صورتی که حداقل زمان یک ماه تا پایان زمان انقضا کارت وجود داشته باشد و حداقل 25 دلار داخل کارت باشد امکان نقد کردن موجودی کارت به صورت ریالی وجود دارد.(حتما قبل از خرید کارت از مبلغ نهایی پرداخت خود اطمینان حاصل نمایید- نقد کردن با درصدی کارمزد اتفاق می افتد)

5- صدور مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) دارای پنل بانکی و اینترنت بانک مختص مشتری است ، که این امکان را به صاحبان کارت می دهد که گردش حساب خود و ریز تراکنش های خود را به راحتی چک نمایند.

6-این کارت از نظر امنیت استاندارهای بسیار بالایی داشته این امکان را به مشتری می دهد که در صورت نیاز شخصا به فعال یا غیر فعال کردن کارت اقدام نماید.

7-قابلیت ریفاند کامل پول پرداختی یا بخشی از مبلغ بعد از تسویه با فروشگاه ارائه کننده خدمات به مشتری ( تا یک ماه بعد از انجام خرید امکان ریفاند پول به کارت)

8- این کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )  بر پایه دلار امریکا صادر شده اما امکان خرید با همه ارزهای دنیا را دارا می باشد ( درهم ، یورو ، لیر ، ….. )

9-این کارت ها قابلیت شارژ مجدد ندارند و در زمان صدور به میزان دلار ردخواستی شارژ خواهند شد.

10- در هنگام خرید اینترنتی به دلار با مستر کارت مجازی کارمزد خرید اینترنتی صفر می باشد. مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) | AlmasPayment

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) - ALMASPAYMENT.COM

 

مکان استفاده جهت خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- رزرو هتل خارجی و خرید بلیط هواپیما از سایت های مانند : Booking.com, cheapoair.com

2- پرداخت آزمون های بین المللی مانند جی آر ای GRE ، آیلتس IELTS ، تافل TOEFL و ……

3- واریز اپلیکیشن فی (Application Fee) و پرداخت شهریه دانشگاه ها و ……

4- امکان خرید از فروشگاه های آنلاین مانند ebay ,  Alibaba , Amazon ، Aliexpress , ………

5- پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت های کشورهای مختلف دنیا  ، سرویس فی ( SEVIS Fee ) و MRV Fee و ….

6- خرید لایسنس نرم افزار و بازی های آنلاین 

7- پرداخت و گرفتن سرور از سایت های ارائه دهنده این خدمات از طریق مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

8- امکان وریفای کردن کیف پول های اینترنتی مانند paypal , Payza, Moneybookers و …. در موارد خاص وجود دارد لطفا در صورتی که قصد این مورد را دارید حتما از قبل با همکاران پشتیبانی الماس پیمنت مشورت کنید.

 

سوالات متداول قبل از خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

1- آیا کارمزدی در هنگام خرید با سایر ارزها از کارت کسر خواهد شد ؟

بله ، باید توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید خرید خود را با ارزی به جز دلار انجام دهید تبدیل ارز با ریت جهانی ( اینجا مشاهده کنید ) و همچنین بانک فی bank fee در حدود 2.5 تا 4 درصد را در نظر داشته باشید

حتما توجه نمایید در صورتی خرید مستر کارت مجازی را برای استفاده در سایت هایی غیر دلاری انجام می دهید حتما به مورد بالا توجه نموده و مبلغ بیشتری کارت خود را شارژ نمایید در غیر این صورت پرداخت الماس هیچ گونه مسئولیتی ار این بابت نخواهد پذیرفت.

کارمزد این کارت ها در تراکنش ناموفق به دلیل نا کافی بودن موجودی مبلغ 50 سنت می باشد.

2- هر شخص می تواند چند کارت فعال داشته باشد ؟

هر شخص به طور هم زمان می تواند 5 کارت فعال از نوع مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) داشته باشد ، کارت فعال به کارتی گفته می شود که دارای موجودی بیشتر از 5 دلار باشد.

3- به وسیله این کارت آیا می توان در تمام درگاه های بانکی متصل به مستر کارت و ویزا کارت خرید انجام داد؟

کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) در بیشتر درگاه های متصل به مستر کارت و ویزا کارت قابل استفاده بوده اما در موارد محدودی (کریدیت) در برخی سایت ها این کارت ها قابل استفاده نیست.توصیه پرداخت الماس این است که قبل از خرید از این مورد اطمینان پیدا کنید.
 
4- آیا می توانم مانده کارت خود را به فروش برسانم؟
 
در نظر داشته باشید خرید یک مستر کارت با عدد مشخص داخل سایت به این معنی است که شما به تمام این موجودی نیاز دارید و شخص خریدار موظف خواهد بود کل مبلغ را خرج کند و بعد از سفارش هیچ مسئولیتی بابت خرج نکردن یا سوختن موجودی سمت سایت نخواهد بود.در برخی مواقع بنا به نیاز سایت ممکن است با قبول شرایط و ارسال تعهدنامه خرید موجودی کارت انجام شود ولی خرید مانده مستر کارت یک خدمت دایمی نمی باشد و تنها زمانی انجام خواهد شد که شرکت به این مبالغ احتیاج داشته باشید و سایت الماس این اختیار را دارد بدون هیچ هشداری این روال را قطع یا مجددا فعال نماید.پس در صورتی که کارتی تهیه کردید و موجودی داخل این کارت دارید حتما موظف به خرج کردن موجودی کارت خواهید بود و هیچ مسئولیتی از این بابت سمت سایت الماس نخواهد بود. شایان ذکر است بعد از گذشت سه ماه از زمان صدور مستر کارت ها این کارت ها از سمت بانک خواهد سوخت و موجودی قابل استفاده نخواهد بود در این تایم حتما موجودی خود را خرج نمایید.
 

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) | مستر کارت فیزیکی
 

 حتما دقت نمایید که این کارت ها برای پرداخت های دوره ای و پرداخت های که به صورت آبونمانی مناسب نیست مانند:
 
 

این کارت مناسب تبلیغات در گوگل google adwords ، گوگل ادوردز ( به دلیل دوره ای بودن  ) نیست.

ویزا کارت های مجازی 3 ساله مناسب ثبت در اپل استور می باشند اما سایر کارت ها مناسب آیتیونز اپل itunes apple و گوگل پلی به دلیل ماهیانه و دوره ای بودن پرداخت نیست.

در صورتی که فرد با اطلاعات افراد دیگر یا با اسم مستعار  ، تاریخ تولد اشتباه و …. ثبت نام کرده باشد مسئولیت عدم صدور کارت بر عهده شخص بوده و مرحله تایید هویت درخواستی بانک انجام نخواهد شد و طبیعتا برای تغییر اطلاعات به اطلاعات صحیح هزینه صدور مجدد دریافت خواهد شد.

دقت داشته باشید  بعد از خرید در صورت انصراف از خرید هزینه توکن اختصاص داده شده به شما کسر می گردد و هزینه شارژ کارت عینا به حساب شما عودت داده خواهد شد از این رو حتما قبل از خرید از مبلغ نهایی و یا سایت مقصد خود اطمینان حاصل نمایید.

 

 
جدول ویژگی ها مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )
هزینه صدور6 دلار
حداقل موجودی25 دلار
حداکثر موجودی500 دلار
امکان اتصال به کیف پول هایی مانند paypalبسته به نوع کارت
زمان تحویل بعد از خرید مستر کارت مجازیدر سریع ترین زمان ممکن
تاریخ انقضا بعد از خرید مستر کارت مجازیماه میلادی بعدی ( 3 تا 4 ماه اعتبار )
کارمزد خرید اینترنتی به دلارندارد ( کامزد صفر )
کارمزد خرید اینترنتی به سایر ارزهابین 2.5 تا 4 درصد
امکان عوض کردن Billing Addressخیر
کارمزد تراکنش ناموفقدارد
پرداخت آفلاینخیر
قابلیت ریفاند مبلغ پرداختی به کارتبله
امکان پرداخت در سایت های پرداخت به صورت ماهیانه ودوره ای و آبونمانخیر
اینترنت بانکارائه صورت حساب از طریق پشتیبانی سایت
قابلیت خرید از فروشگاه ها بر پایه سایر ارزهابسته به نوع کارت این امکان فراهم است
پشتیبانی آنلاین توسط صادر کننده مستر کارت مجازیبله
محدودیت تعداد تراکنش ها و یا مبلغ تراکنشندارد
مستر کارت های فعال برای هر شخصهر شخص می تواند به صورت نامحدود درخواست دهد
قابلیت غیر فعال کردن کارت توسط خریدارخیر
تبلیغات گوگل – اینستاگرام – خرید از گوگل پلی و اپل استورخیر

خرید مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )| مستر کارت فیزیکی | خرید مستر کارت مجازی الماس