تایید خرید مستر کارت مجازی

 

تایید خرید مستر کارت مجازی

جزییات سفارش
جزئیات سفارششماره سفارش: {transaction_id}
تاریخ سفارش: {date_dmy}
روش پرداخت: {payment_gateway}
سفارش شما با موفقیت ثبت شده است .
مشخصات پرداخت
نام : {نام ::13}نام خانوادگی : {نام خانوادگی ::14}
آدرس ایمیل : {ایمیل ::18}شماره موبایل : {شماره موبایل ::16}
آدرس : —
کد پستی : —
تایید هویت 

در صورتی که برای بار اول در سایت الماس پیمنت مستر کارت مجازی سفارش داده اید نیاز است ابتدا تایید هویت خود را کامل نمایید.بدیهی است به هیچ عنوان کارت قبل از ارسال اطلاعات در سیستم بانک باز نخواهد شد.
مشتریانی که قبلا یک بار خرید و این مراحل را طی کرده اند نیاز به انجام این مراحل ندارند و کارت آنها به صورت فوری صادر خواهد شد و به آدرس ایمیل آنها ارسال خواهد شد و بعد از رسیدن کارت کارت شما فعال بوده و می توانید در سایت های پذیرنده این نوع کارت ها خرید خود را تکمیل کنید.

ضمن تشکر از خرید شما در صورتی که هر گونه سوال در مورد روند احراز هویت داشته و یا به هر دلیل ایمیل احراز هویت را دریافت نکرده اید از طریق چت آنلاین واقع در گوشه پایین سمت چپ تمام صفحات سایت ( آیکون زرد رنگ ) این مورد را پیگیری نمایید ، همکاران راهنمایی لازم را خدمت شما انجام خواهند داد.
جهت تایید هویت موارد زیر را به انجام رسانید :

 

مدارک لازم جهت تایید هویت به شرح زیر می باشد:

1- ارسال تصویر کارت ملی + پاسپورت ( هر کدام در یک تصویر با کیفیت جداگانه )

2- در صورتی که پاسپورت شما قدیمی است لازم است فیش درخواست کارت ملی جدید خود را ارسال نمایید

3- در صورت نداشتن پاسپورت لطفا تصویر شناسنامه جدید یا تصویر یک مدرک شناسایی جدید مانند گواهینامه یا کارت پایان خدمت خود را ارسال نمایید

4- متن تعهدنامه زیر را در یک کاغذ سفید یادداشت کرده و در انتها نام و نام خانوادگی ، تاریخ و امضا خود را درج نمایید. متن تعهدنامه : ضمن مطالعه و تایید قوانین الماس پیمنت مدارک به جهت تایید هویت ارسال گردید است.همچنین متعهد می شوم که حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار غیر قرار نخواهم داد

5- متن تعهدنامه یادداشت شده در مورد قبل را در یک دست همراه کارت ملی و در دست دیگر کارت بانکی به نام خود که با آن خرید خود را انجام داده اید را بگیرید ، سپس از شخصی دیگر تقاضا کنید یک عکس با کیفیت از شما بگیرد به صورتی که متن تعهدنامه ، تصویر شما و همچنین کارت های هویتی شما کاملا شفاف و خوانا باشد

6- کارت بانکی باید به نام شخص خریدار باشد و در تصویر ارسالی کافی است تنها 16 رقم کارت و نام شما به صورت کامل مشخص باشد ( نیازی به ارسال سایر موارد مانند تاریخ انقضا کارت نیست )

7-لطفا مدارک کانفرم هویت خود را به ایمیل almaspayment@gmail.com ارسال نمایید.

ایمیل : almaspayment@gmail.com

همکاران الماس پیمنت بعد از ارسال مدارک  آن را بررسی و نتیجه را خدمت شما اطلاع رسانی خواهند کرد.

از صبر و شکیبایی شما سپاس گزاریم

الماس پیمنت | ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی

الماس پیمنت | AlmasPayment

برای انجام پرداخت های اینترنتی خود، لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

1 -برای خرید های اینترنتی از IP ایران اقدام به خرید نکنید.

2 – در صورت نیاز به موجودی با ثبت نام در سایت از قسمت ارسال تیکت ، تیکتی در این زمینه برای همکاران پشتیبانی ارسال نمایید معمولا یک روز کاری زمان خواهد برد تا موجودی دقیق شما اعلام شود

3 – با توجه به اینکه ارز پایه کارت شما دلار (USD) است، برای پرداخت های غیر دلاری کارمزدی معادل 2.5 الی 4 درصد بابت تبدیل نرخ ارز کسر می گردد. برای اینگونه موارد مطمئن شوید به میزان کافی موجودی در کارت خود دارید.

4 – مستر کارت گیفت / هدیه ezGyft برای خرید های آنلاین (Ecommerce Use only) بجز سایت های قمار و غیراخلاقی و همچنین استفاده از دستگاه های POS فروشگاهی متصل به مستر کارت قابل استفاده است.

5 – لطفاً در هنگام ورود اطلاعات کارت خود در سایتها دقت کنید که آدرس آن سایت حتما https ( دارای قفل امنیتی SSL) باشد و بعد از خرید وضعیت تراکنش ( چه موفق و چه ناموفق) را در بخش صاحبان کارت چک کنید.

6 – به ازای هر تراکنش ناموفق ممکن است سایت مقصد از شما هزینه تحت عنوان دیکلاین که بین 50 سنت تا 3 دلار است کسر نماید.

7- همچنین به هیچ عنوان از آدرس و شماره تماس ایران در هنگام خرید استفاده نکنید و از بیلینگ آدرس که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده استفاده نمایید.