تایید خرید پرداخت ارزی
پنل کاربری
خرید-گیفت-کارت-اپل
خرید-گیفت-کارت-گوگل-پلی
خرید-گیفت-کارت-استیم

تایید پرداخت ارزی 

جزییات سفارش
جزئیات سفارش : {transaction_id}
تاریخ سفارش: {date_dmy}
روش پرداخت:  درگاه امن نکست پی
آی پی خرید : {ip}
مشخصات پرداخت
خرید شما با موفقیت انجام شد جهت تکمیل خرید و انجام سفارش شما نکات موجود در این صفحه را به دقت مطالعه نمایید.
احراز هویت 

♦ در صورتی که برای بار اول در سایت الماس پیمنت گیفت کارت سفارش داده اید نیاز است ابتدا تایید هویت خود را کامل نمایید.

♦ بدیهی است همانطور که در قسمت قوانین و مقررات درج شده است و در زمان خرید تیک مطالعه آن را زده اید به هیچ عنوان گیفت کارت قبل از ارسال اطلاعات و تایید هویت صادر نخواهد شد.

♦ مشتریانی که قبلا یک بار خرید و این مراحل را طی کرده اند نیاز به انجام این مراحل ندارند و کارت آنها به صورت آنی صادر خواهد شد و به آدرس ایمیل آنها ارسال خواهد شد و همچنین در صورت هر گونه سوال می توانید با ثبت نام در سایت از پنل کاربری تیکت خود را ارسال نمایید

جهت تایید هویت موارد زیر را به انجام رسانید :

جهت کانفرم هویت و صدور کامل کارت می توانید با ثبت نام در سایت مدارک زیر را در قسمت احراز هویت آپلود و نسبت به دریافت گیفت کارت اقدام نمایید ، همچنین شما می توانید این مدارک را از طریق شماره تلگرام 09903710719 و یا از طریق ایمیل almaspayment@gmail.om برای تیم پشتیبانی سایت الماس پیمنت ارسال نمایید.

1- ارسال تصویر کارت ملی جدید ( در صورتی که کارت ملی شما قدیمی است نیازمند این است که فیش ثبت نامی کارت ملی خود را نیز همراه کارت ملی قدیمی ارسال نمایید )
2- ارسال اسکن واضح از پاسپورت ( در صورتی که فاقد پاسپورت  هستید تصویر صفحه اول شناسنامه به همراه صفحه توضیحات)
3- لطفا متن  زیر را  روی یک برگه یادداشت کرده و سپس در دست راست خود این برگه به همراه کارت ملی و در دست چپ خود کارت بانکی خود را گرفته و از شخصی تقاضا کنید یک تصویر کاملا واضح از شما بگیرد ، کیفت تصویر باید طوری گرفته شود که شما کاملا واضح و مدارک خوانا باشد.

” ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از خدمات الماس پیمنت مدارک به جهت احراز هویت در این سایت ارسال گردیده است، همچنین متعهد می شوم حساب کاربری و مدارک خود را در اختیار غیر قرار ندهم. “

♦ در انتهای متن بالا حتما تاریخ ، نام و نام خانوادگی خود و همچنین امضا شما درج شود.

 4- تماس از شماره موبایل و ثابت خود با شماره زیر:

021-91307369

شما می توانید موارد را هم اینجا ارسال کنید و یا داخل سایت ثبت نام کرده و از قسمت پنل کاربری کلیه موارد بالا را آپلود نمایید.

همچنین می توانید کلیه موارد بالا را در تلگرام الماس پیمنت به شماره 09903710719 ارسال نمایید.

حداکثر یک روز برای تایید هویت فرصت دارید و در صورتی که تایید هویت شما به هر دلیلی با گذشت 24 ساعت تایید نشود مشمول نوسان نرخ ارز خواهد شد و بعد از تایید هویت و پرداخت مابتفاوت سفارش شما انجام خواهد شد.

الماس پیمنت | AlmasPayment

دقت داشته باشید حتما صفحه مربوط به پرداخت در سایت های خارجی را مطالعه نمایید در صورتی که شرایط پرداخت از سمت ما امکان پذیر نباشد مبلغ بعد از تایید هویت عودت خواهد شد.