تایید خرید مستر کارت گیفت

مستر کارت هدیه / مستر کارت گیفت

تایید خرید مستر کارت گیفت

جزییات سفارش
جزئیات سفارششماره سفارش: {transaction_id}
تاریخ سفارش: {date_dmy}
روش پرداخت: {payment_gateway}
سفارش شما با موفقیت ثبت شده است .
مشخصات پرداخت
نام و نام خانوادگی : {نام و نام خانوادگی مالک مسترکارت:2}شماره تلفن ثابت :{تلفن ثابت:19}
آدرس ایمیل : {Email:10}شماره موبایل : {mobile:7}
آدرس : —
کد پستی : —
تایید هویت 
در صورتی که برای بار اول در سایت الماس پیمنت مستر کارت گیفت سفارش داده اید نیاز است ابتدا تایید هویت خود را کامل نمایید.بدیهی است به هیچ عنوان کارت قبل از ارسال اطلاعات در سیستم بانک باز نخواهد شد و فیزیک کارت به دست مشتری نخواهد رسید.
مشتریانی که قبلا یک بار خرید و این مراحل را طی کرده اند نیاز به انجام این مراحل ندارند و کارت آنها به صورت آنی صادر خواهد شد و به آدرس آنها ارسال خواهد شد و بعد از رسیدن کارت می توانند با لاگین شدن در سایت بانک اطلاعات کارت خود را مشاهده و کارت را فعال نمایند.
جهت تایید هویت موارد زیر را به انجام رسانید :
جهت کانفرم هویت و صدور کامل کارت می توانید با ثبت نام در سایت مدارک زیر را در قسمت احراز هویت آپلود و نسبت به دریافت گیفت کارت اقدام نمایید.

 تصویر کارت ملی + پاسپورت
 
تصویر سلفی خود  با در دست داشتن متن زیر و کارت بانکی و کارت ملی خود :

” ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از الماس پیمنت مدارک به جهت تایید هویت ارسال گردید است.همچنین متعهد می شوم حساب کاربری و مدارک خود را در اختیار عیر قرار ندهم “

  تماس از شماره موبایل و ثابت خود با شماره : 91307369-021

شما می توانید موارد را هم اینجا ارسال کنید و یا داخل سایت ثبت نام کرده و از قسمت پنل کاربری کلیه موارد بالا را آپلود نمایی

همچنین می توانید کلیه موارد بالا را در تلگرام شرکت به شماره almaspay@ ارسال نمایید.

الماس پیمنت | AlmasPayment

برای انجام پرداخت های اینترنتی خود، لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

1 -برای خرید های اینترنتی از IP ایران اقدام به خرید نکنید.

2 – در صورت نیاز به موجودی با ثبت نام در سایت از قسمت ارسال تیکت ، تیکتی در این زمینه برای همکاران پشتیبانی ارسال نمایید معمولا یک روز کاری زمان خواهد برد تا موجودی دقیق شما اعلام شود

3 – با توجه به اینکه ارز پایه کارت شما دلار (USD) است، برای پرداخت های غیر دلاری کارمزدی معادل 2.5 الی 4 درصد بابت تبدیل نرخ ارز کسر می گردد. برای اینگونه موارد مطمئن شوید به میزان کافی موجودی در کارت خود دارید.

4 – مستر کارت گیفت / هدیه ezGyft برای خرید های آنلاین (Ecommerce Use only) بجز سایت های قمار و غیراخلاقی و همچنین استفاده از دستگاه های POS فروشگاهی متصل به مستر کارت قابل استفاده است.

5 – لطفاً در هنگام ورود اطلاعات کارت خود در سایتها دقت کنید که آدرس آن سایت حتما https ( دارای قفل امنیتی SSL) باشد و بعد از خرید وضعیت تراکنش ( چه موفق و چه ناموفق) را در بخش صاحبان کارت چک کنید.

6 – به ازای هر تراکنش ناموفق ممکن است سایت مقصد از شما هزینه تحت عنوان دیکلاین که بین 50 سنت تا 3 دلار است کسر نماید.