قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

1-مشتری متعهد به ورود اطلاعات صحیح و منطبق بر واقعیت در فرم ها و کلیه مکاتبات خود با این مرکز میباشد.(در پرداخت های آنلاین در صورت کنسل شدن از سمت مشتری 5 درصد از مبلغ واریزی کسر و مابقی به حساب شخص سفارش دهنده واریز خواهد شد)

2-مشتری در زمان خرید مسترکارت موظف به ارائه تصویر پاسپورت معتبر خود میباشد. این تصویر در زمان خرید آنلاین از طریق آپلود بر روی سایت و در زمان مراجعه به دفتر ما حضورا دریافت میگردد.

3-مرکز ما مجاز به ارائه کارت خام بدون موجودی نمیباشد.

4-مرکز ما از ارئه خدمات به افراد بدون هویت معذور است.

5-در صورتیکه کاربری از مدارک جعلی استفاده نموده باشد در هر زمانی ما حق مسدودی مسترکارت وی را خواهیم داشت.

6-مطابق قوانین بانک عامل و مسترکارت، ما تنها امکان ارائه خدمات به مسترکارتهایی که در مرکز ما  صادر شده است را خواهیم داشت.

7-در صورت مفقودی کارت، مشتری میبایست بلافاصله این مسئله را به مرکز گزارش نماید تا کارت مسدود شده و موجودی آن به کارت جدید انتقال یابد.

8-کلیه محصولات مسترکارت شامل کارت اصلی و کارتهای شارژ  در سایت قابل مشاهده می باشند.,در صورت مفقودی، فقط هزینه کارت خام جدید از مشتری دریافت میگردد.

9-مسوولیت استفاده نامتعارف و غیر مجاز از کارت،شامل خرید ازسایتهای غیر اخلاقی، سایتهای کازینو،نرم افزارهای بدون لایسنس و…به عهده مشتری خواهد بود.(قوانین و مقررات مستر کارت | پرداخت با مستر کارت)

10-هرگونه سواستفاده از نام مرکز و یا ارائه خدمات بدون داشتن مجوز کتبی از دفتر مرکزی غیرقانونی بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند.

11-استفاده از خدمات تکمیلی مسترکارت مانند PG و POS منوط به داشتن حساب کاربری نزد ما و داشتن کارت فعال از مجموعه محصولات ما می باشد.

12- بابت هر خرید گیفت کارت های مانند اپل و گوگل هزینه تحت عنوان خدمات به مجموع خرید اضافه شده تحت هر شرایطی به جز موجود نبودن محصول این هزینه در صورت کنسل کردن مشتری کسر و مابقی به حساب شما عودت خواهد شد.

13-مشتری قبل از خرید هر نوع محصولی میبایست قوانین و مقررات مرکز و مسترکارت را مطالعه نماید و پس از تایید چکباکس در مرحله قبل از پرداخت امکان تکمیل مراحل ثبت سفارش را خواهد داشت.

14-در صورتیکه سفارشی ناقص ثبت شود و یا مبلغ پرداختی بدلیل هرگونه اختلالات بانکی برگشت زده شود، سفارش کنسل شده تلقی میگردد.

15-دفتر نمایندگی مرکزی ما در ایران و یا سایر نمایندگی ها، امکان دریافت نقدی ارز ،انجام حواله ارزی و  یا هرگونه فعالیت مشابه صرافی را ندارد.همچنین عودت وجه ظرف یک هفته کاری انجام خواهد شد.

16-مرکز ما خود را تابع قوانین و مقررات  مسترکارت می داند و در صورت بروز  هرگونه تداخل در قوانین، اولویت با قوانین مسترکارت می باشد.

17-در صورتیکه مشتریان دارای کد تخفیف می باشند ،میبایست قبل از انتخاب گزینه پرداخت نهایی فاکتور کد را در قسمت مربوطه درج نمایند.در غیر اینصورت ،بدیهیست امکان اعمال تخفیف مورد نظر به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.

18-کلیه اخبار مرکز از طریق سایت مرکزی و کانال تلگرام رسمی مجموعه اطلاع رسانی می گردند و مشتریان می توانند از این طریق در جریان کلیه اخبار جدید قرار بگیرد.

19-در مورد کارت های فیزیکی صادره از امارت صاحب کارت به هیچ عنوان قبل از تایید نهایی نباید پلمپ کارت خود را باز نماید.در غیر این صورت مسئولیت موارد احتمالی با دارنده کارت خواهد بود. همچنین در صورت کنسلی به هر دلیل از سمت مشتری بعد از سفارش در مستر کارت های فیزیکی قابل شارژ چه از نوع دلاری و یا از نوع یورویی برای کارت بدون حک نام به ترتیب ۳۰  دلار و ۳۰ یورو و برای کارت های با حک نام ۴۰ دلار و ۴۰ یورو از مبلغ واریزی به دلیل صدور توکن اولیه از سمت بانک کسر و معادل ریالی باقی مبلغ ظرف ۳ روز کاری عودت خواهد شد.

20- در نظر داشته باشید در صورتی که فرآیند احراز هویت و ارسال مدارک کامل از سمت شما بیش از 12 ساعت باشد و در این نرخ ارز تغییر کند شارژ کارت شما با نرخ جدید محاسبه خواهد شد.

21-عملکرد ربات تلگرام و سایر روشهای دریافت صورتحساب کاملا وابسته به اختصاص کارت مشخص به مشتری می باشد .لذا برای اینکه این قابلیتها درست کار کنند، مشتری میبایست ایمیل تایید سفارش کارت خام را از سایت نمایندگی مربوطه دریافت کرده باشد،تا ثبت نام مشتری در ربات تلگرام با موفقیت انجام پذیرد.

22-در صورتی که فرد با اطلاعات افراد دیگر یا با اسم مستعار  ، تاریخ تولد اشتباه و …. ثبت نام کرده باشد مسئولیت عدم صدور کارت بر عهده شخص بوده و مرحله تایید هویت درخواستی بانک انجام نخواهد شد و طبیعتا برای تغییر اطلاعات به اطلاعات صحیح هزینه صدور مجدد از آن دریافت خواهد شد.( در صورت صدور کارت و عدم احراز هویت مسئولیت باطل شدن کارت و موجودی آن تماما بر عهده مشتری است و کارت از سمت بانک بعد از گذشت حداکثر 6 ماه باطل خواهد شد لذا در کمترین زمان ممکن نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایید تا برای توکن کارت و موجودی آن هیچ مشکلی ایجاد نشود. ) 

23 – توجه نمایید در تمامی مستر کارت ها ویزا کارت های صادر شده در صورت اتمام زمان کارت طبیعتا موجودی داخل کارت از بین خواهد رفت و شما موظف هستید که قبل از اتمام تاریخ اکسپایر موجودی کارت را خرج نمایید بعد از این تاریخ شرکت الماس پیمنت هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

24-در واقع استفاده از دستور statement online پس از ۲۵ هر ماه میلادی منجر به دریافت ۱۰ تراکنش آخر پس از این تاریخ بوده و جهت دریافت تراکنش‌های قبل از این تاریخ میبایست از دستور statement offline استفاده گردد .

مدارک لازم جهت تایید هویت به شرح زیر می باشد:

  • 1- ارسال تصویر کارت ملی + پاسپورت ( هر کدام در یک تصویر با کیفیت جداگانه )
  • 2- در صورتی که پاسپورت شما قدیمی است لازم است فیش درخواست کارت ملی جدید خود را ارسال نمایید
  • 3- در صورت نداشتن پاسپورت لطفا تصویر شناسنامه جدید یا تصویر یک مدرک شناسایی جدید مانند گواهینامه یا کارت پایان خدمت خود را ارسال نمایید
  • 4- متن تعهدنامه زیر را در یک کاغذ سفید یادداشت کرده و در انتها نام و نام خانوادگی ، تاریخ و امضا خود را درج نمایید. متن تعهدنامه : ضمن مطالعه و تایید قوانین الماس پیمنت مدارک به جهت تایید هویت ارسال گردید است.همچنین متعهد می شوم که حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار غیر قرار نخواهم داد
  • 5- متن تعهدنامه یادداشت شده در مورد قبل را در یک دست همراه کارت ملی و در دست دیگر کارت بانکی به نام خود که با آن خرید خود را انجام داده اید را بگیرید ، سپس از شخصی دیگر تقاضا کنید یک عکس با کیفیت از شما بگیرد به صورتی که متن تعهدنامه ، تصویر شما و همچنین کارت های هویتی شما کاملا شفاف و خوانا باشد
  • 6- کارت بانکی باید به نام شخص خریدار باشد و در تصویر ارسالی کافی است تنها 16 رقم کارت و نام شما به صورت کامل مشخص باشد ( نیازی به ارسال سایر موارد مانند تاریخ انقضا کارت نیست )
  • 7- تماس از شماره ثابت و موبایل خود با شماره ثابت دفتر الماس پیمنت به شماره زیر : 369 307 91 – 021
  • 8-لطفا مدارک کانفرم هویت خود را به ایمیل almaspayment@gmail.com ارسال نمایید.
  • ایمیل : almaspayment@gmail.com

26- صدور گیفت کارت تنها بعد از احراز هویت کامل قابل انجام خواهد پذیرفت و این خدمات مانند سایر خدمات سایت نیازمند تمامی موارد احراز هویت اعلام شده از سمت واحد پشتیبانی می باشد.

این نکته ضروری است در صورت خریداری کردن و منصرف شدن از خرید جهت عودت وجه حتما باید کانفرم هویت خود را انجام دهید.

خرید آنلاین مستر کارت

راهنمای تصویری خرید با مستر کارت